.

.

Węgla Powłoki 4.4mm Słuchawki douszne pin Adapter Do Sony PHA-2A TA-ZH1ES NW-WM1Z NW-WM1A AMP Odtwarzacz LN005607

Węgla Powłoki 4.4mm Słuchawki douszne pin Adapter Do Sony PHA-2A TA-ZH1ES NW-WM1Z NW-WM1A AMP Odtwarzacz LN005607

€ 6.38
Figurka produktu
Istniejący

pozycja Stan : nowy, bez pakietu detalicznego. ta cena jest dla 1 sztuk Tylko. z ogonem plug łatwiejsze dla MAJSTERKOWICZÓW. ten adapter z lekkiego. co znajduje się w opakowaniu : węgla Powłoki 4.4mm Słuchawki douszne Adapter Do Sony PHA-2 A TA-ZH1 ES NW-WM1 Z NW-WM1 A AMP Player×1 oferujemy wysyłka na całym świecie. przez Małej działce czas wysyłki zazwyczaj 15 dni do 45 dni do większości kraju. (jeśli przez express, takich jak EMS DHL zwykle od 10 do 15 dni)
wysyłamy przedmiot w ciągu 3 do 15 dni po zapłaty potwierdza (niektóre elementy muszą produkcji tak wolno)
nasz wysyłki methord obejmują : EUB, HK POST, EMS, DHL etc.
nabywca pls napisać imię i nazwisko i adres wyraźnie, nie będziemy podejmować żadnej odpowiedzialności za błędne nazwa lub niewłaściwy adres. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.
zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 45 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta. możemy zwyczaj earpone hifi audio kabel do ciebie z twojego umysłu, proszę wysłać do nas wiadomość, jeśli potrzebujesz niestandardowego kabla słuchawek. jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, pls zostawić nam aktywną informacje zwrotne.
jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, pls o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię, a my dołożymy wszelkich starań, najlepiej rozwiązać wszystkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.
każdy problem nie jest problemem, wystarczy skontaktować się z nami. 30 dni gwarancji. zanim wysłał elementy, zrobiliśmy jakość gwarantowana przez profesjonalny Q. C .
jeśli masz następujące pytania, prosimy o kontakt z nami.
1. Każde DOA lub uszkodzony (nie z powodu niewłaściwego), prosimy o kontakt w ciągu 7days.
2. Wszelkie uszkodzone lub brakujące, proszę zachować pierwotny stan i zebrać obrazu dowodów, następnie skontaktuj się z nami JAK NAJSZYBCIEJ.

Dane produktu

Kolor:
Srebrny,Czarny
Nazwa marki:
EachDIY
Rozmiar:
4.4mm
Numer modelu:
PHA-2A TA-ZH1ES NW-WM1Z NW-WM1A
Typ artykułu:
Adapter
Pakiet:
Nie

Najlepsza kategoria kwalifikowana