.

.

BASEUS Marka Luksusowych Fajne Stylowe Słuchawki Uchwyt Regulowany Uchwyt Ze Stopu Aluminium Uchwyt Stojak Dla Słuchawek

BASEUS Marka Luksusowych Fajne Stylowe Słuchawki Uchwyt Regulowany Uchwyt Ze Stopu Aluminium Uchwyt Stojak Dla Słuchawek

€ 13.86
€ 13.00
Figurka produktu
Istniejący

Marka Jakości! Marka Życie! Słuchawki Uchwyt Regulowany Wspornik Ze Stopu aluminium Uchwyt Stojak Dla Słuchawek Wartość Faktury Handlowej :   Pls Zostawić wiadomość za ile wartość chcesz nas napisać na Commerical Faktury. Jeśli nie ma wiadomości poinformowani, będziemy pisać PRAWDZIWE Wartości na Commerical Faktury. Nadzieję, że można zrozumieć. 
Usługi Gwarancja :
Jeśli otrzymał an nieprawidłowy, uszkodzony, uszkodzony, lub pozycja nie opisany, prosimy o kontakt na częściowe/pełnej refundacji lub wymiany na nasz koszt.
Jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc z zwrotu lub wymiany w ciągu 5 dni od otrzymania produktu, pod warunkiem, że wszystkie oryginalne opakowanie i akcesoria są w oryginalnym stanie.
Jeśli wolisz wrócić towar z powrotem na dalsze rozwiązanie, prosimy o kontakt z wyprzedzeniem. Kupujący jest odpowiedzialny za oddawanie wysyłki kosztów w żadnych okolicznościach.
Odpowiedź :
Gdy pojawi się przedmiot i zadowolony z produktu, proszę zostawić nam pozytywne opinie i 5 wyniki DSR, my będzie wysoko ceniona, i można dostać prezent/darmowe próbki z kolejnym zamówieniu.
Jeśli, z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, prosimy o kontakt z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby go rozwiązać.
Więcej dla produktu, odwiedź nasz sklep. 

Dane produktu

Numer modelu:
DB01
Pakiet:
Tak
Nazwa marki:
BASEUS
Materiał:
Aluminium
Typ artykułu:
Słuchawki Stojak
Rozmiar:
25*9.6cm

Najlepsza kategoria kwalifikowana