.

.

35 sztuk/Butelka Dzieci Włosów Akcesoria Jednorazowe Mała Gumka Wysokiej Elastyczna Głowy Liny Włosów Liny Wygodne

35 sztuk/Butelka Dzieci Włosów Akcesoria Jednorazowe Mała Gumka Wysokiej Elastyczna Głowy Liny Włosów Liny Wygodne

€ 0.50
Figurka produktu
Istniejący

35 sztuk/Butelka Dzieci Akcesoria Do Włosów Butelkowana Jednorazowe Mała Gumka Wysokiej Elastyczna Głowy Liny Liny Włosów Jeśli Podoba Ci Się Ten Element, Należy Dodać Go Do Swojej Listy Życzeń, Jeśli Podoba Ci Się Nasz Sklep, należy Dodać Go Do Swojej Listy Magazynu. oferujemy Dużego Rozkazu Duży Rabat, Jeśli Masz Jakieś Pytanie, prosimy o Kontakt Z Nami dziękuję bardzo!!!Opis :
Materiał : guma
Kolor : Jak na zdjęciu
Płeć : Dziewczyna
Okazja : Codziennie
Przedział wiekowy : overs6 MRozmiar Wieku - Długość - Szeroki Wysokiej Jeden rozmiar - overs6 M - 10 cm/3.93 4 cm/1.57 - 4 cm/1.57 Uwaga : 1. azjatyckie Chiński Rozmiar jest Mniejszy niż USA lub Rozmiar Europejskiej, proszę pozwolić 1-2 cm różni się ze względu na pomiarze ręcznym. Proszę sprawdzić powyżej rozmiar szczegóły ostrożnie.2. Items są mierzone przez strony, nie będzie nieznaczne odchylenie. Nadzieję, że rozumiesz.3. kolor elementu wyświetlane może być nieco inny na monitorze komputera, ponieważ nie są kalibrowane monitory samo.Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.

Dane produktu

Nazwa działu:
Dziecko
Przedział wiekowy:
6 m,10 m,32 m,12 m,11 m,7 m,21 m,24 m,8 m,9 m,20M,23 M,33 M
Nazwa marki:
Kacakid
Materiał:
Wiskoza
Płeć:
Dziecko dziewczyny
Skład materiału:
Rubber
Typ:
Elastyczne opaski do włosów
Typ wzoru:
Stałe
Numer modelu:
Baby Hair Accessories

Najlepsza kategoria kwalifikowana