.

.

Makijaż 7 sztuk Brush Oczu i Twarzy Zestaw Szczotki Kosmetyczne Brush Narzędzia

Makijaż 7 sztuk Brush Oczu i Twarzy Zestaw Szczotki Kosmetyczne Brush Narzędzia

€ 2.67
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

-4.27/piece -3.78/set -6.62/piece -5.71/piece -3.86/set -6.19/set -6.59/piece -5.04/piece Jeśli Lubisz Ten Artykuł, Proszę Dodać Go Do "Listy Życzeń", Jeśli Podoba Ci Się Nasz Sklep, Proszę Dodać Go Do "Listy Magazynu". czasami mamy dla ciebie niespodziankę^-^ Pro Makeup 7 sztuk Pędzle Zestaw Powder Foundation Eyeshadow Eyeliner Lip Brush Tool Brand new i wysokiej jakości. Inny rodzaj szczotki pokrywa różnych funkcji. Pochodzi z poręcznym roll up case. Wygodny do przenoszenia. Idealne do użytku profesjonalnego i domowego użytku. Każdy pędzel zapakowany w Skórzanym Etui. Ma dwie torby, można nosić inne narzędzia w nim. Miękkie i wygodne do użytku, doskonale zarówno Studio i Osobiste nas Torba Rozmiar : 18 cm Szczotka rozmiar : 12.5 cm-15 cm Materiał : Wysokiej Jakości Miękki Syntetyczny Uchwyt : Drewno Pakiet Zawiera : 1 zestaw Meke up Kit NIE Retail Box. Bezpiecznie zapakowane w Torbie Bańki. Wysyłka :
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.
FAQ :
1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji?
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia?
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe.

Dane produktu

Typ artykułu:
Pędzel do makijażu
Nazwa marki:
HUAMIANLI
Rozmiar:
xx
Numer modelu:
xx
Materiał:
Włosy syntetyczne
Używane z:
Zestawy i zestawy
Szczotka materiał:
Włosy syntetyczne
Ilość:
7pcs
Materiał uchwytu:
Drewna

Najlepsza kategoria kwalifikowana