.

.

Kobiety mężczyzna wiosna paskiem berety anglia styl berety dla lub Cap

Kobiety mężczyzna wiosna paskiem berety anglia styl berety dla lub Cap

€ 5.54
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący

 Opis 1. paskiem wzór, adjustiable rozmiar.
2. Trendy wzór kratki i gazeciarz stylu.
3. nie przegap tej dość kapelusz, aby traktować siebie lub prezent do kogoś. Ręcznie zmywalny.
Kolor : jak widać na zdjęciach.
Materiał : bawełna.
Rozmiar : obwód głowy 55-60 cm.
Pakiet zawiera :
1 * kapelusz Nasze atuty 1. przetwórni sprzedaży bezpośredniej, a nie dystrybutor; 2. uważać sprawdzić przed wysyłać out; 3. szybkie odpowiedzi na państwa pytania
Wysyłka 1. wysyłka na całym świecie.2. zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności.3. jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od płatności, prosimy o kontakt z nami. Mamy Będzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest Zadowolenie klienta!4. ze względu na statusu i różnic czasowych, będziemy wybierać wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy Dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
Powrót 1. kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać wadliwych rzeczy z powrotem do wymiany w okresie gwarancji.2. nasza gwarancja nie rozszerzyć do wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są pod Normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika część.3. produkty wadliwe muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie data. Dla wszystkich powrotu Produkty klienci musi skontaktować się z nami na powracającego adres. we wszystkich przypadkach, kupujący zwrócić wysyłka Opłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu. Będziemy odpowiedzialni za Opłata pocztowa z zamienniki. Zwrot zostanie wykonane po otrzymaniu wracającą rzecz.

Dane produktu

Nazwa marki:
FOURONE
Materiał:
Bawełna
Nazwa działu:
Dorosłych
Płeć:
Mężczyźni
Styl:
Na co dzień
Typ wzoru:
Stałe
Numer modelu:
PS5656-01
Typ artykułu:
Berety

Najlepsza kategoria kwalifikowana