.

.

1 pc Pierścień Drewna Powiększalnik Kij Trzpień Sizer Narzędzie dla Pierścienia Formowania i Tworzenia Biżuterii, 285x11 ~ 25mm

1 pc Pierścień Drewna Powiększalnik Kij Trzpień Sizer Narzędzie dla Pierścienia Formowania i Tworzenia Biżuterii, 285x11 ~ 25mm

€ 5.28
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący

1 pc Pierścień Drewna Powiększalnik Kij Trzpień Sizer Narzędzie dla Pierścienia Formowania i Tworzenia Biżuterii, 285x11 ~ 25mm Opis : Pierścień drewna Powiększalnik Kij Trzpień Sizer Narzędzie, dla Pierścienia Formowania i Tworzenia Biżuterii, Navajo White Rozmiar : około 28.5 cm długości, 1.1 ~ 2.5 cm średnicy.Sposób użycia : Trzpień Sizer Narzędzie dla Pierścienia Powiększalnik Wyceniony na 1 pc Uwaga : kolor może być nieco inny od obrazu ze względu na innym ekranie urządzenia. Czas wysyłki
100% produktów na Nbeads są w magazynie z dokładne ilości. z naszego inteligentnego i wydajną pracę zespołu, Nbeads zapewnia, aby dostać paczkę tak szybko, jak to możliwe.
uwagi :
1. Your pakiet zwykle być wysłane w ciągu 5 dni roboczych po zapłaty rozjaśnia. jeśli wszystko pójdzie dobrze, możemy wysyłać w ciągu 3 dni.
2. We wysyła pakiet, aby twój adres Aliexpress. tak więc proszę upewnić się, że adres jest poprawny przed dokonaniem płatności.
4. czas Dostawy zależy od przeznaczenia i metody wysyłki, przyspieszone wysyłki koszt 3 ~ 7 dni przyjeżdżać i poczty poczta potrzebuje około 1 miesięcy.
metody płatności
po prostu mieć pewność, aby płacić nas poprzez Ali Express Escrow za pośrednictwem Visa, Master Card, QIWI, Western Union, i Przelewy Bankowe. płatność jest zwolniony tylko dla nas po potwierdzeniu masz otrzymał towar.
po Sprzedaży
to będą bardzo mile widziane, które można zostawić nam pozytywne informacje zwrotne, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usługi. po prostu czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami po raz pierwszy, gdy spełniają wszelkie problemy, mamy doświadczenie, aby rozwiązać problem dla ciebie. proszę nie zostawiaj negatywną opinię lub otworzyć spór. i pls upewnić się zostawić accruate informacji po dokonaniu zamówienia, ponieważ będziemy wysyłać rzeczy do miejsca, w lewo do nas. zaufaj nam, wszelkie wypadki zostanie rozwiązany.

Dane produktu

Typ artykułu:
Ocena biżuteria
Nazwa marki:
pandahall
Numer modelu:
TOOL-R106-04
Pozycja waga:
14g
Cechy produktu:
Wood Ring Enlarger Stick
Materiał:
Drewna
Długość produktu:
2.85cm
Biżuteria ustalenia typu:
Ring Enlarger Stick
Color :
NavajoWhite
Usage:
Mandrel Sizer Tool for Ring Enlarger
Size:
285x11~25mm
Material:
Wood

Najlepsza kategoria kwalifikowana