.

.

2018 NOWY 8 Styl Oryginalny Klasyczny Blok Miasto Dziewczyna chłopak Rysunek Księżniczka Kwiat Stoły Krzesła Zabawki Kompatybilny z Duplo

2018 NOWY 8 Styl Oryginalny Klasyczny Blok Miasto Dziewczyna chłopak Rysunek Księżniczka Kwiat Stoły Krzesła Zabawki Kompatybilny z Duplo

€ 6.53
€ 6.00
Figurka produktu
Istniejący

-2.06/piece -2.98/piece -2.37/piece 2018 NOWY Oryginalny Klasyczny Blok Miasto Dziewczyna chłopak Rysunek Księżniczka Kwiat Stoły Krzesła Zabawki Kompatybilny z Duplo Metoda płatności akceptujemy tylko Escrow, karta Kredytowa, Western Union.
proszę zwrócić w ciągu 7 dni od zamówienia.
 
Warunki wysyłki
Usługa Standard jest Porcelanowa poczta lotniczą lub Hong Kong post airmail.
przyspieszonym Usługi jest Porcelanowa poczta EMS.
wysyłamy Poniedziałek-Sobota z wyłączeniem świąt. proszę wysłać do nas e-mail PRZED płatnością, jeśli chcesz zmienić adres wysyłki.
standardowa Usługa trwa około 18-25 dni roboczych. należy pamiętać, że ta usługa NIE jest śledzenia.
przyśpieszająca Usługa trwa około 10-15 dni roboczych. to śledzenia przez swojego kraju urzędu pocztowego strony (Chiny EMS stronie internetowej).
wysyłka czas podczas Sezonu Wakacyjnego (Boże Narodzenie, Chiński Nowy Rok itp) może być dłuższy niż zwykle czas. należy dodać kolejne 5-10 dni jako opóźnienie.
 
Termin zwrotów
w przypadku, gdy otrzymał wadliwy element, klient up to 7 dni od daty otrzymania żądania o zwrot lub wymianę na nowy jeden.
w przypadku, gdy otrzymał niewłaściwy element, rzeczy muszą być zwracane w oryginalnym i nieużywanym stanie i musi być w oryginalnym pudełku i pakowania.
my nie pozwalają refundacji lub wymiany ze względu na zmiany umysłu. proszę przeczytać wszystkie opis pod warunkiem, jako przewodnik przed złożeniem oferty. podczas gdy każdy krok został zrobiony, w celu zapewnienia, że wysyłamy na właściwej pozycji, nie będzie okazji, gdy pojawi przedmioty, które różnią się od opisu. w takim przypadku, prosimy tylko, że skontaktujesz się z nami, dzięki czemu możemy zaradzić sytuacji. twoja satysfakcja jest dla nas ważne i cenimy swój biznes.
 
o Nas
po 4 latach udanej sprzedaży w serwisie e Bay, zdecydowaliśmy się uruchomić naszą nirwany. obecnie specjalizuje się w męskiej Mody. cenimy każdego klienta, a także hurtownie klienta. nasz magazyn znajduje się w Yiwu, największy małe towary rynku w Chinach. oferujemy naszym klientom niesamowite oszczędności w porównaniu do cen oferowanych przez tradycyjnych detalistów do podobnych lub identycznych produktów.

Dane produktu

Typ:
Bloki
Plastikowe typu:
Abs
Płeć:
Unisex
Materiał:
Plastikowe
Numer modelu:
Blocks
Ostrzeżenie:
cannot eat
Przedział wiekowy:
> 3 lat
Plastikowe blok kształt:
Samozamykajcy cegły

Najlepsza kategoria kwalifikowana