.

.

I-5 Remiel 2017 Pin Broszki Dla Broszki Jak Ciepłe Kwiat Człowiek Broszka Zircon High-end Joker Kobieta Koszula kołnierz Przycisk

I-5 Remiel 2017 Pin Broszki Dla Broszki Jak Ciepłe Kwiat Człowiek Broszka Zircon High-end Joker Kobieta Koszula kołnierz Przycisk

€ 3.95
€ 3.00
Figurka produktu
Istniejący

i-5 Remiel Sprzedają się jak ciepłe bułeczki kryształ fioletowy kwiat człowiek broszka Zircon high-grade joker kobieta koszula kołnierz przycisk cechy :
broszka jest dość ornamentyki.
to może być noszone na sukni, a koszula i szalik.
jest to również wspaniały prezent dla swojej dziewczyny. dane techniczne :
pozycja : Uroczy kot broszka
materiał : Stop i diament-wsiadł
kolor : Jak pokazano na rysunku
rozmiar : 1.6*1.5 cm uwagi :
1. z Powodu różnych partii produkcyjnych, szczegóły produktu może być trochę inna. jeśli przeszkadza różnicę, proszę kupić je dokładnie.
2. Proszę wybaczyć 1-3 cm różnice ze względu na pomiarze ręcznym.
3. Ze Względu na innym ekranie i innym świetle, zdjęcia może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz. upewnij się, że nie przeszkadza to zanim złożysz zamówienie.
4. Następujące zdjęcia do wyszukiwania informacji, rzeczywisty kolor i wzór elementu może się nieznacznie różnić od zdjęć. dziękuję bardzo!
5. Nieco kolor/wzór różnice między partiami KUPUJĄCY UWAGAw celu zapewnienia, że każdy nabywca może sprawnie i szybko kupić swoje ulubione produkty, polecam ci wybrać logistyki Ali Express Standardowa Wysyłka. to jest Ali Express potwierdzić i zalecane. It 'sszybciej, stabilne i bezpieczne.ale wartość częścią naszego sklepu produkt jest zbyt niska, więc nie mogą zrobić do Bezpłatnej Wysyłki. ta część produktów, proszę kupujący zakładać ich koszty transportu.oczywiście, można również wybraćchiny Post Zwyczajne Small Packet Plus, ale to jest bez śledzenia informacji. mimo, że mogą być używane, ale trwać dłużej przybyć, nie może zostać utracone to.oczywiście, mamy również częścią produkty sądarmowa Wysyłka, logistyka i sposób są przy użyciu tych samych Ali Express Standardowa Wysyłka. mamyinne środki transportudla ciebie do wyboru. According do sprzężenia zwrotnego większość nabywców, prędkość i jakości transportu są w porządku.zapraszamy do zakupu, i dać nam więcej sugestii, aby nasze produkty i usługi lepiej. daj nam znać, jeśli jest coś innego możemy pomóc z.dziękuję.

Dane produktu

Typ artykułu:
Broszki
Grzywny lub mody:
Moda
Nazwa marki:
i-Remiel
Kształt 's wzór:
Gwiazda
Płeć:
Zakochanych
Styl:
Trendy
Typ broszki:
Broszki
Materiał:
Metal
Metale typu:
Miedzi

Najlepsza kategoria kwalifikowana