.

.

Inlife VST-806 LED Budzik z 6.7 cal Duży Ekran/Funkcja Drzemki

Inlife VST-806 LED Budzik z 6.7 cal Duży Ekran/Funkcja Drzemki

€ 10.13
Figurka produktu
Istniejący

Opisy :
W dzisiejszych czasach, alarm zegar został coraz bardziej skomplikowane z dużą ilością przycisków i funkcji ustawienia, co oznacza, musisz przeczytać dokładnie przed użyciem. Jednak, czasami prawdę jest to, że wszystkie musimy jest tylko proste budzik, że budzi nas up i pozwala nam znać aktualny czas. Nasze Inlife LED budzik jest zaprojektowany z tylko 5 funkcjonalne przyciski, raczej proste. Po prostu dostać go do domu. To będzie dobrym partnerem.
Główne cechy :
-Duży ekran :
6.7 cal duży ekran z cyfrowym wyświetlaczem LED, czas jest łatwe i jasne, aby zobaczyć na pierwszy rzut oka. Nie ma innych skomplikowanych informacji, aby kolidować z czytanie.
-Łatwy w użyciu :
Istnieje tylko 5 funkcjonalne przyciski na jego górnej dla ciebie, aby ustawić czas i alarm po prostu i szybko, wielki dla młodszych dzieci i seniorów.
-Funkcja drzemki :
Z wielkim drzemki przycisk na pozycji środkowej z jego górnej, można wyłączyć alarm szybko i uzyskać dodatkowe 8 minut do snu.
-Ergonomiczna konstrukcja :
Nie jest pozycji baterii do 2 sztuk baterii (nie dołączone), które pomaga utrzymać czas i ustawienia alarmu, gdy energia nie.
-Ładny wystrój :
Nasze Inlife LED budzik jest z proste, ale nowoczesny design, który jest nie tylko budzik ale również ładne dekoracje dla twojego domu.
Dane techniczne :
-Główny materiał : PP
-Wyjście : DC 5 v
-Bateria : 2 x BATERIA AA (nie dołączone)
Dane techniczne Typ wyświetlacza Cyfrowy Motoryczny Typu Cyfrowy Typ ekranu LCDStyl Nowoczesne Waga0.4000 kg Wymiary i Waga Waga produktu0.2260 kg Waga opakowania0.3430 kg Rozmiar pakietu (L x W x H)24.70x10.80x7.50 cm/9.72x4.25x2.95 cali Zawartość opakowania Zawartość opakowania1 x LED Budzik, 1 x Instrukcja obsługi Angielski

Dane produktu

Materiał:
Plastikowe
Funkcja:
Luminova
Typ wyświetlacza:
Cyfrowy
Motoryczny typu:
Cyfrowy
Styl:
Nowoczesne
Typ ekranu:
Led
Numer modelu:
Digital Alarm Clock
Waga:
400 gg
Średnica:
80 mmmm
Kształt:
Geometryczne
Szerokość:
110 mmmm
Długość:
250 mmmm
Funkcja:
Funkcja drzemki
Formularz:
Pojedyncze twarzy
Typ:
Budziki

Najlepsza kategoria kwalifikowana