.

.

1 PC Stash opakowanie na tabletki medycyny przechowywania brelok butelka Key Ring metal aluminiowa wodoodporna Pill butelki pojemnik 20*58mm

1 PC Stash opakowanie na tabletki medycyny przechowywania brelok butelka Key Ring metal aluminiowa wodoodporna Pill butelki pojemnik 20*58mm

€ 1.38
Figurka produktu
Istniejący

 Witam wszystkich, jeśli wybrać metodę wysyłki jak metoda sprzedawcy wysyłka, mamy dwa rodzaje metody wysyłki.
1. kwota zamówienia więcej niż $10, wyślemy paczkę przez Post NL lub e Packet, to jest z śledzenie informacji aktualizacji.
2. kwota zamówienia pod $10, w celu obniżenia kosztów, wyślemy paczkę przez gospodarcza pakiet. istnieje n O informacje śledzenia aktualizacje w kraju przeznaczenia  , Ale czas dostawy jest taki sam jak Post NL. Jeśli nie można zaakceptować, proszę nie zrobić porządek. 
 Jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy o kontakt z nami, a my pomożemy ci rozwiązać problem. Nie otwartego sporu. 1 pc przenośny Stash opakowanie na tabletki medycyny przechowywania brelok otwieracz brelok Key Ring metal aluminiowa wodoodporna Pill butelki pojemnik 20 * 58mm Nazwa : przenośne Pill box Zastosowanie : nadaje się do małych biżuteria, takich jak pierścienie, może również wyjść do paczka pigułki, jest niezbędnym przenośne noclegi.Kolor : czarny/srebrny/złoty/czerwony/niebieski Materiał : stop Aluminium Rozmiar : 2*5.8 cm (bez key ring) Waga : około 20g Opakowanie : worek opp Witam wszystkich, jeśli wybrać metodę wysyłki, jak Metoda sprzedawcy wysyłka. W celu obniżenia kosztów, Wyślemy paczkę przez Hongkong poczta. to jest bez śledzenia informacji, ale czas dostawy jest taki sam jak chiny poczta lotniczej poczta. jeśli nie można zaakceptować, proszę wybrać inny sposób wysyłki. Jeśli nie ma żadnych problemów, prosimy o contect nas, dzięki!

Dane produktu

Kolor:
Czarny, Czerwony, Niebieski, Silver, Gold
Typ:
Butelki i słoiki przechowywania
Pojemność:
0-100 ml
Opakowanie:
1
Metal rodzaj:
Ze stopu aluminium
Rozmiar:
M
Materiał:
Metal
Przyprawy pojemnik style:
Pokrywa
Wykorzystanie:
Rozmaitości
Numer modelu:
h3070
Funkcja:
Ekologiczne

Najlepsza kategoria kwalifikowana