.

.

CC 400 ml/800 ml Szkło z Gospodarstw Domowych Słoików Przechowywania Ziaren Kawy Cukierki Uszczelki Pokrywa Herbata Jedzenie Puszki Kuchenne Pojemniki butelki I słoiki

CC 400 ml/800 ml Szkło z Gospodarstw Domowych Słoików Przechowywania Ziaren Kawy Cukierki Uszczelki Pokrywa Herbata Jedzenie Puszki Kuchenne Pojemniki butelki I słoiki

€ 9.69
Figurka produktu
Istniejący

Opis produktu :
1. zakres stosowania : do przechowywania herbaty ziołowe, niesplik, konserwowane owoce, ziarna i suszonych owoców, z wilgoć i wykonanie uszczelnienia. Zalecane do stosowania w życiu codziennym, hotele, restauracje i klubów.
2. materiał : ekologiczne borokrzemowego zielone szkło
3. znośne temperatura : -20 ℃ do 150 ℃
4. pojemność/Rozmiar (ok.) :
400 ml : kalibru 65 * wysokość 90mm/2.56*3.54 cal
800 ml : kalibru 85 * wysokość 120mm/3.35*4.72 cal
Uwaga :
Proszę delikatnie podjęcia i umieścić w dół wyroby ze szkła, i bezpośrednie ogrzewanie przez ogień, nagłe ciepłej i zimnej nie są dozwolone na produkty.
Ze względu na różne osobiste metody pomiaru, to może się różnić w rozmiarze, proszę pierwszeństwo w naturze.
Lista pakowania :
Szkło Seal Pojemnik * 1 Metody płatności : Możesz dokonać płatności za pośrednictwem dowolnego z metody powyżej i pls osiedlenie się w ciągu 3 dni po zamówienie jest umieszczony.Płatności zostaną zweryfikowane przez Aliexpress w ciągu 24 h, a my zrealizujemy twoje zamówienie raz, że's gotowy.Jeśli twoje zamówienie jest zamknięty ze względu względów bezpieczeństwa, trzeba będzie złożyć reklamację do Aliexpress.Refundacji spowodowane przez zamówienia anulowania, zwrot umowy lub mediacji będą przetwarzane natychmiast i zazwyczaj trwa około 7-10 dni roboczych, aby osiągnąć swoje konto.Wysyłka i pakiet : Wszystkie elementy zostaną sprawdzone i dobrze zapakowane przed wysyłką. Zamówienia będą wysyłane w ciągu 2-5 dni roboczych po zakończeniu płatności.Waga przesyłkę za pośrednictwem normalny post jest ograniczona do 2 kg. Wyślemy oddzielnie jeśli waga jest ponad 2 kg.Zwykle trwa około 15-60 dni i może być trochę dłużej, aby niektóre odludziu.Możesz wybrać szybka wysyłka sposób, jeśli chcesz dostać paczkę wcześniej, i do tego trzeba będzie zapłacić opłatę transportową.Ponownie i zwrot : Będziemy ponownie lub zwrot, jeśli działka pobiera stracił, uszkodzone podczas transportu lub otrzyma niewłaściwy element. Uprzejmie prosimy o kontakt z nami i będziemy zadowoleni, aby pomóc.Odpowiedź : Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę zostawić nam pozytywne opinie, będziemy bardzo mile widziane Jeśli coś jest nie tak, prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem informacje zwrotne, a my postaramy się jak najlepiej pomóc aż wszystko jest w porządku.

Dane produktu

Numer modelu:
EA02117
Rozmiar:
M
Materiał:
Szkło
Opakowanie:
1
Wykorzystanie:
Żywności
Funkcja:
Zaopatrzony,Ekologiczne
Przyprawy pojemnik style:
Pokrywa
Typ:
Butelki i słoiki przechowywania
Pojemność:
400ML/800ML
Material:
eco-friendly borosilicate green glass
Bearable temperature:
-20 ℃ to 150 ℃

Najlepsza kategoria kwalifikowana