.

.

20/lot 10mm diy srebrny pełne rhinestone litery slajdów am może wybrać każdy list fit for breloki i bransoletka

20/lot 10mm diy srebrny pełne rhinestone litery slajdów am może wybrać każdy list fit for breloki i bransoletka

€ 2.49
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

Opis Materiał : stop cynku + cyrkonie
Ilość : 20 szt
Stan : nowy Rozmiar : wewnętrzne dia. : 10mm (może za pośrednictwem 10mm pasa) List choise : am    Zauważ : Proszę zwrócić uwagę na zdjęcie nie pokazuje rzeczywisty rozmiar, należy odnieść się do opisu dla wielkościowych szczegółów.Proszę wziąć to pod uwagę przy zakupie.   Wysyłka Wszystkie produkty są w magazynie. Twoje zamówienie zostanie wysłane jak najszybciej.Nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie cła poniesione w obcych obyczajów.Nie wysyłamy na weekend lub święta.Możemy łączyć opłatę transportową dla ciebie, jeśli zamówić więcej niż 1 stylu.Dla usa i wielkiej brytanii 10-25 klienci powinni otrzymać rzeczy w ciągu dni roboczych. Dla reszty świata będziesz otrzymał w 30 dni roboczych.Jeśli chcesz wysyłać ekspresową dostawą (ups, dhl, fedex lub ems), Trzeba zapłacić dodatkową opłatę transportową i swój numer telefonu jest potrzebne.
   Zwroty   Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym każdego klienta najlepsze, że możemy.
Zwrócimy ci na przedmioty zwrócone w ciągu 7 dni od ciebie ich otrzymania, Bez podania przyczyny. Pełny zwrot dać jeżeli rzeczy są zwrócone w oryginalnym stanie.
Towar, który jest uszkodzone lub brakujące elementy nie podlega zwrotowi.
Kupujący jest odpowiedzialny za powrotnej wysyłki z odpowiednim opakowaniu.
Na otrzymaniu przedmiotów, Zwrócimy ci natychmiast.
Przed wracać rzeczy, Upewnij się, że otrzymasz nasz (sprzedającego) adres zwrotny, I pisać “prezent” na arkuszu szczegóły dostawy. Proszę używać regularne usługi pocztowe i wyślij nam tropi. Jak tylko otrzymamy elementy, Będziemy naprawić lub wymienić je jak najszybciej.   Informacje zwrotne  
Twoja satysfakcja jest dla nas ważne. Jeśli masz pytania dotyczące twojego zamówienia, Lub, jeśli czujesz, że masz problem z zamówieniem, Prosimy o kontakt na rozdzielczość w pierwszej kolejności.Jeśli zostawić negatywną opinię, Musimy wziąć pod uwagę sprzedaż ostateczna. Doceniamy szansę, aby mieć uczciwych transakcji.Proszę zostawić nam pozytywne opinie po otrzymaniu zamówienia i jeśli jesteś satysfakcjonować z nim.    Poniżej znajdują się próbki  .

Dane produktu

Grzywny lub mody:
Moda
Typ artykułu:
Charms
Styl:
Trendy
Materiał:
Rhinestone
Metale typu:
Stopu cynku
Charms typu:
Alfabet, Daty i numery
Numer modelu:
SL2-19
condition:
Brand New
Quality:
High Quality

Najlepsza kategoria kwalifikowana