.

.

19 sztuk Ceramika Clay Sculpting Sculpt Wygładzanie Wosk Rzeźbiarskich Narzędzia Ceramiczne Drewna Komplet Uchwytów

19 sztuk Ceramika Clay Sculpting Sculpt Wygładzanie Wosk Rzeźbiarskich Narzędzia Ceramiczne Drewna Komplet Uchwytów

€ 14.12
€ 10.00
Figurka produktu
Istniejący

19 sztuk Ceramika Clay Sculpting Sculpt Wygładzanie Wosk Rzeźbiarskich Narzędzia Ceramiczne Drewna Komplet Uchwytów cechy :
An 19-Piece Zestaw Ceramiki i Rzeźba Narzędzia idealne dla każdej twórczej projektu.
narzędzia są wykonane z metalu z drewna uchwyty do łatwego grip.
każdy narzędzie ma dwa w kształcie głowy (jeden na każdym końcu) zapewniając wiele różnych rzeźba kształty, aby dać ci większą elastyczność do własnych wzorów.
są one idealne dla szczegóły pracy w rzeźba, rzeźba, i gem podejmowania.
zaprojektuj prototyp i stworzyć modele do visualize końcowego produktu. idealny do czyszczenia, wygładzanie, kształtowanie, i rzeźbienia
dane techniczne :
materiał : Drewno + Stal nierdzewna
19 x Ceramiki Narzędzie Wysyłamy na Całym Świecie (Z Wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO).tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.wyślemy paczkę z Chin przez lotniczej poczta. czas dostawy zależy od Wysyłki Przewoźnik, zwyczaje i Po Sklepie przeznaczenia i innych czynników. Most pakiety mogą być odbierane w ciągu 20 dni roboczych (4 tygodni). patrz poniżej na czas dostawy zbiór ilościowego danych : akceptujemy E-mail wniosków o powroty w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zamówienia. jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę. jeśli nie jesteś zadowolony, gdy pojawi się przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 7 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. prosimy o kontakt w celu powrotu przewodnik, zanim go zwrócić. wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia. jeśli przedmiot jest uszkodzony w ciągu 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowych opłat, lub zwrotu oferty po otrzymaniu wadliwego elementu.jeśli produkt jest uszkodzony po 3 miesiącach, nadal można odesłać go do nas. wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę transportową. zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, przy zamawianiu na aliexpress! jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę dać nam pozytywne opinie z 5 gwiazdek ocena, które jest dla nas bardzo ważne.

Dane produktu

Nazwa marki:
Aleekit

Najlepsza kategoria kwalifikowana