.

.

5 sztuk/zestaw Gwiazda Placu Metalu wykrawania Umiera Dla Folderu Wzornik DIY Photo Album Scrapbooking Tłoczenie Die Cut Hurtownie

5 sztuk/zestaw Gwiazda Placu Metalu wykrawania Umiera Dla Folderu Wzornik DIY Photo Album Scrapbooking Tłoczenie Die Cut Hurtownie

€ 3.15
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący


5 sztuk Gwiazda Placu Metalu wykrawania Umiera Dla Folderu Wzornik DIY Photo Album Scrapbooking Tłoczenie Die Cut KW672201
funkcja :
cięcia papieru tkaniny i wiele więcejwysokiej jakości cienka metalowa wykrojniki wykonane z 100' % stalidziała w większości głównych marek die maszyny do cięciarozmiar : 10x10 cm, 8x8 cm, 6.5x6.5 cm, 5.2x5.2 cm, 4x4 cm
5 X Gwiazda Placu Metalu wykrawania Umiera
1.WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE.(z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś swoje zamówienia po 30 dniach od płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić swoje zamówienie i wrócić do ciebie jak najszybciej. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Delivery Czas :
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty otrzymania. jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA Zwrot LUB WYMIANĘ do ciebie. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW!
koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z aliexpress. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.
1. 12 miesięcy ograniczonej Gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po odbiór). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe).

Dane produktu

Numer modelu:
120153

Najlepsza kategoria kwalifikowana