.

.

Trwałe Narzędzia Silikonowe Sink Sitko Prysznic Spustowy Zlewozmywak Kanalizacji Pokrywa Zlew Durszlak Kanalizacji Włosów Filtra sitko Narzędzia Kuchenne

Trwałe Narzędzia Silikonowe Sink Sitko Prysznic Spustowy Zlewozmywak Kanalizacji Pokrywa Zlew Durszlak Kanalizacji Włosów Filtra sitko Narzędzia Kuchenne

€ 1.16
€ 1.00
Figurka produktu
Istniejący

Jeśli Podoba Ci Się Ten Element, proszę Dodać Go Do "Listy Życzeń" Jeśli Podoba Ci Się Nasz Sklep, proszę Dodać Go Do "Listy Magazynu". Oferujemy Dużego Rozkazu Duży Rabat, jeśli Masz Jakieś Pytania Skontaktuj się z Nami dziękuję bardzo!!! Materiał : Silikonowe i PP Rozmiar : 11 cm Cechy produktu : Jednolite filtr otwór, skuteczne filtracji włosów, fizyczne pozostałości; konstrukcja z intymne uchwyt, filtr ekran może być przerzucony łatwo wylać pozostałości; Miękkie, elastyczne i trwałe. Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. jaki rozmiar może fit mnie? 
Radzimy spojrzeć na nasze rozmiar sugestia wykres poniżej i nasz produkt tabelę rozmiarów, jeśli są normalne rysunek. Jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talii, bioder rozmiar).
4. czy można zadeklarować niższą wartość? 
Tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować $10-20 $ dla małych paczek (1-5 sztuk).

Dane produktu

Numer modelu:
Filter
Certyfikacja:
Ciq
Funkcja:
Ekologiczne
Typ:
Colanders i imbryk
Metal rodzaj:
Silicone

Najlepsza kategoria kwalifikowana