.

.

MMFC-Meideal Acoustic Electric Guitar Capo 6 Strun gitarowych Capos Ukulele stopu Cynku Wiosna

MMFC-Meideal Acoustic Electric Guitar Capo 6 Strun gitarowych Capos Ukulele stopu Cynku Wiosna

€ 7.32
€ 7.00
Figurka produktu
Istniejący

Nazwa marki : Meideal
Numer modelu : Mcapo 10
typ : CAPO
jest, dostosowane : Tak
masz nie martw się o jakość.
specjalne wiosna o stabilnej siły fizycznej, z wysokiej jakości, to naprawia ciąg bardzo napięty, ale nie zaszkodzi do gitary.
mechanika Exellent projektowania konstrukcji, można go używać z jednej strony i przejść do innych progi łatwo.
nadaje się do Gitary, Bas, Banjo, Mandolina
dane techniczne :
Waga netto : 90g
kolor : Złoty/Czarny/Brązowy
materiał : stop Cynku
Zawartość opakowania :
1 * Folk acoustic guitar capo
tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm. wysyłka :
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności.
robimy ma gwarancji czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.zwroty :
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.
jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.
kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.

Dane produktu

Nazwa marki:
IRIN
Typ:
Capo
Numer modelu:
I00

Najlepsza kategoria kwalifikowana