.

.

KOKKO Mini Portable Gitara Pedał Efektów Distortion-FDS2

KOKKO Mini Portable Gitara Pedał Efektów Distortion-FDS2

€ 16.16
€ 15.00
Figurka produktu
Istniejący

100% nowy
True bypass. Classic zniekształcenia tonu.
2-stopniowy zniekształcenia projekt zapewnia wyższy stopień zniekształcenia.
Mini i przenośny, obudowa jest powłoka ze stopu aluminium.
kolor : Wine red
zasilany przez zasilacz. wskaźnik LED pokazuje stan pracy. gumowe podkładki na tylnej jest antypoślizgowych, który zwiększa stabilność i pozwala uniknąć tarcia pomiędzy pedał efektów i ziemi.
Lista opakowanie :
1 * Gitara Pedał Efektów
1 * Instrukcja obsługi
tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm. wysyłka :
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności.
robimy ma gwarancji czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.zwroty :
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.
jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.
kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.gwarancja i Konserwacja :
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę.

Dane produktu

Typ:
Efekty
Nazwa marki:
ADDFOO

Najlepsza kategoria kwalifikowana