.

.

KAISH 2 SZTUK Złota ST Gitara 5 Pozycyjny Przełącznik Końcówki Pokrętło Przełącznika Cap pasuje Do USA Fender Strat

KAISH 2 SZTUK Złota ST Gitara 5 Pozycyjny Przełącznik Końcówki Pokrętło Przełącznika Cap pasuje Do USA Fender Strat

€ 5.15
€ 5.00
Figurka produktu
Istniejący


kolor : Pozłacane materiał : Tworzywo Sztuczne (nie Metal) krzyż Długość otworu : około 4.8mm Końcówki pasuje tylko USA tworzył Dąb i CRL przełączniki, nie Metric Rozmiar takie jak Squier lub innych przełączników Przełączniki wykonane w krajach Azji (proszę zwrócić uwagę na Błotnik Przełącznik na zdjęciach jest tylko w celach informacyjnych, pakiet nie obejmuje przełączniki)
Przełącznik Strat Końcówki Złota x2
płatność musi zostać dostarczone w ciągu 7 dni po aukcji zakończony. wyślemy go tak szybko, jak to możliwe po zapłaciłeś.
wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych. większość naszych rzeczy wysyłają przez zwykłych gospodarka Powietrza Poczta bez tropić odniesienia, jeśli chcesz, aby dodać śledzenia odniesienie do paczki, dodatkowe 4.00 dolarów będą potrzebne do wysyłki. należy zwracać uwagę na ten termin przed zakupem.
my nie akceptujemy łączyć wysyłkę. jeśli chcesz, aby poprosić o hurtową ofertę, prosimy o kontakt w celu potwierdzenia opłaty wysyłki pierwszy.należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy 's odpowiedzialność. proszę skontaktować się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/zakup.wysyłamy na adres, który wszedł w trakcie procesu finalizacji transakcji, raczej niż twój Pay Pal adres wysyłki.jest to międzynarodowy post z Chin na Całym Świecie. normalny czas dostawy wynosi około 10-20 dni roboczych do Wielkiej Sates i 15-25 dni roboczych do innych krajów, proszę zrozumieć hojny, że.
sprawdzić swoje zamówienia natychmiast po ich otrzymaniu. wszystkie roszczeń (uszkodzony, brakujące lub złe rzeczy) musi być złożony w ciągu 7 dni od daty otrzymania ich.
uszkodzony Zamówienia : w przypadku zamówienia, gdy otrzymał ma wadę producenta, proszę napisz do nas zdjęcia wadliwego elementu natychmiast. my nie trzeba, aby odesłać wadliwe części przed wysyłamy was zastępstwo. tak szybko, jak otrzymaniu wadliwego część i zapoznać się z nim, będziemy uzyskać wymiana w drodze do ciebie.uszkodzone w Tranzycie : sprawdź swój pakiet (s), zanim go zaakceptować. jeśli widzisz żadnych uszkodzeń i/lub dowody tampering na opakowaniu zewnętrznym musisz upewnij się, że osoba dostawy sprawia, że notatkę o tym szkody na dostawy odbiór.

Dane produktu

Nazwa marki:
KAISH
Numer modelu:
Switch Tip
Typ:
Switch Tip

Najlepsza kategoria kwalifikowana