.

.

Huanqi 508 zbiornik obudowa box sterujący DIY biegów skrzynia biegów skrzynia biegów b

Huanqi 508 zbiornik obudowa box sterujący DIY biegów skrzynia biegów skrzynia biegów b

€ 2.07
Figurka produktu
Istniejący

huanqi 508 zbiornik obudowa box sterujący DIY biegów skrzynia biegów skrzynia biegów b [zakres napięcia] 3 V8 Vzbudowany w 130 zabawka mały silnikwygląd rozmiar 57mm * 35mm * 32mm narażone małe biegów średnica 8 zęby, 10mm, wysoka 6mm, średnica wewnętrzna 2mmwięcej tańsze na www.sinoning.comśledź na Facebook : facebook.com/sinoningpłatność : tylko akceptujemy zapłatę przez aliexpress.
prosimy upewnić się, że adres jest poprawny zanim ty płacisz aliexpress. robimy tylko wysyłamy twój adres aliexpress.
przedmiot zostanie wysłany w ciągu 2-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności (niektóre spersonalizowanego produktu może trwać dłużej)wysyłka : 1. wysyłamy na całym świecie przez Chiny poczta lotniczej poczta lub Hong Kong Poczta z tropić numer. (na zamówienie mniej niż 5 dolarów, wyślemy przez ec-firstclass.org może nie zostały utwór)4. Most airmail trwa 7-25 dni roboczych od daty wysyłki.
5. wysyłamy rzeczy jako prezent i oznajmia mniej starają się unikać podatek importowy.
6. Nasza Firma nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opłat celnych lub podatek importowy.
7. We wysyła do USA przez e Packet, często trwa około 7 do 12 dni roboczych. odpowiedź : jesteśmy zależni od naszej reputacji Alibaba i zadowolenia klienta, aby odnieść sukces. w związku z tym, twoja opinia jest dla nas bardzo ważne. jeśli kochasz moje przedmioty proszę zostawić dobre opinie. twój działania pomoże nam zaoferować nasze mleko i chleba. zrobię to samo dla ciebie. prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatyw neutralny informacje zwrotne. będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy. powrót : oferujemy 1 rok gwarancji. jeśli przedmiot jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 3 dni od daty dostawy. wszystkie elementy muszą być zwrócone w oryginalnym stanie, w celu zakwalifikowania do zwrotu lub wymiany towaru. ale wysyłki opłaty i ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. rzeczy wracać po upływie 7 dni od dostawy są tylko prawo do naprawy. kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki ponoszone. kontakt : wszystkie e-maile będą odpowiedział w ciągu 24 godzin jeśli nie otrzymasz ourreply, proszę złe swój adres e-mail, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Dane produktu

Wykorzystanie:
Pojazdów i zabawki zdalnie sterowane
Plastikowe typu:
Pc
Materiał:
Plastikowe
Numer modelu:
SNT34
Dla pojazdu typu:
Zbiornik
Nazwa marki:
SINONING
Materiały narzędziowe:
.
Pilot zdalnego sterowania urządzenia peryferyjne/urządzeń:
.
Upgrade części/akcesoria:
.
Atrybuty z napędem na cztery koła:
.
Rc części i acc:
.

Najlepsza kategoria kwalifikowana