.

.

Nowy 22998458 Odwrotnej Czujnik Parkowania PDC Zderzak Assist Dla GM 0263023325

Nowy 22998458 Odwrotnej Czujnik Parkowania PDC Zderzak Assist Dla GM 0263023325

€ 17.87
€ 13.00
Figurka produktu
Istniejący

opis ●nazwa produktu : Czujnik Parkowania PDC ● Nr części :   22998458  ●Interchange Numer Części : 0263023325 zdjęcie Metoda płatności ●We akceptuje płatności Paypal,Cresit Karty,Przelew bankowyiinne Płatności, że Aliexpress wsparcie. ●Please dokonać płatności w ciągu19dni po zakończeniu aukcji. ●Please wymienić swoje specjalne życzenia (kolor, pakiety, wartość deklaracji, etc.) podczas dokonywania płatności, lub wysłać wiadomość do nas.
podatków celnych międzynarodowe Nabywcy Należy Pamiętać, : należności celnych przywozowych ,podatków ,iopłaty,sąniewliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. dla niektórych krajów, np : Rosja, argentyna i Greece Denmark, Finlandii, izrael i Brazylii, nowa Zelandia. the odprawa celna bardzo surowe, klient musi współpracować w klirens postęp, i czy jest jakiś podatek, klient musi przykryj ją. Please sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju, aby ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/kupienie. normalnie, możemy spróbować mojej mocy, aby pomóc mark niższej wartości na opakowaniu, jeśli to nie pracy, proszę pamiętać, że to nie jest sprzedawcą responsibility. wysyłka i dostawa ●Usually, będziemy wysyłka i przesłać tropi liczbę w ciągu24godziny po zakończyć płatności zamówienia. będziemy prowadzić ścisłe opakowania, aby zapewnić, że twoje przedmioty są bezpieczne. ●We tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. so prosimy upewnić się, żetwój adres zamówienia dopasować swój adres wysyłki. proszę powiedzieć nam swoje imię i nazwisko i numer telefonu.
czas zależy od Wysyłki Przewoźnik ●Delivery, zwyczaje i Po Sklepie przeznaczenia i innych czynników. jeśli nie otrzymałeś swój przedmiot w ciągu40dni roboczych od wysyłamy out, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić przesyłki i co w mojej mocy, aby pomóc tak szybko, jak to możliwe, nie tylko negatywne informacje zwrotne bez komunikacji pomocny w celu rozwiązania problem. powrotna Polisa ●Damages lub Straty podczas transportu będą przetwarzane przez uszkodzenia/roszczeń utracone przez odpowiednie przewoźnika. zamienniki nie będą wysyłane do roszczenia jest zatwierdzony.

Dane produktu

Język menu:
Macedonian,Chiński (uproszczony),Angielski,Norweski,Estonian,Arabski,Chorwacki,Haiti creole,Latin,Hiszpański,Hindi,Francuski,Czeski,Ormiański,Georgian,Grecki,Węgierski,Azeri,Wietnamski,Rumuński,Bułgarski,Belarusian,Hiszpania jest basków,Fiński,Holenderski,Kataloński,Rosja,Boolean tekst (holenderski rpa),Słowackiej,Turecki,Japoński,Rosyjski,Maltański,Albański,Malay,Serbian,Ukraiński,Lithuanian,Yiddish,Slovenian,Islandzki,Łotewski,Urdu indie,Hebrajski,Filipiński,Niemiecki,Irlandzki,Indonezja,Koreański,Włoski,Portugalski,Swahili,Chiński (tradycyjny),Duński,Walijski,Tajski,Perski,Galicia,Szwedzki,Polski
Typ:
Widoczne
Nazwa marki:
SORGHUM
Zakres rozmowa:
1-1.5
Rodzaj materiału:
Standard
Nazwa modelu:
22998458
Manufacturer Part Number:
22998458
Car Maker:
GM
Interchange Part Number:

Najlepsza kategoria kwalifikowana