.

.

Szybko Uwalnia Statek HCS-LSP 15A 20A 25A Czujnik Prądu Hall 06A 10A 15A 20A 25A 30A 50A Prądu Hall Sensor

Szybko Uwalnia Statek HCS-LSP 15A 20A 25A Czujnik Prądu Hall 06A 10A 15A 20A 25A 30A 50A Prądu Hall Sensor

€ 7.48
€ 7.00
Figurka produktu
Istniejący

*** *** zapraszamy do More Suns oferujemy wszystkie rodzaje Elementów Elektronicznych(moduły, Kable, Czujniki, NTC, Aluminiowy radiator/blok wodny/rur miedzianych, Przełączniki,Oscylator kwarcowyi Złącza itp)dzięki szerokiej gamie, dobrej jakości, rozsądne ceny i stylowe wzornictwo, w zależności od potrzebwięcej ilość, prosimy o kontakt na najlepsze zniżki i opłata pocztowaszybko Uwalnia Statek HCS-LSP 15 A 20 A 25 A Czujnik Prądu Hall 06 A 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 50 A Prądu Hall Sensorpłatności i Kasie  akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności.ESCROW odbędzie się do momentu otrzymania płatności zamówienia z satysfakcji. wysyłka
1. wysyłamy zamówień w ciągu 2-7 dni roboczych po zapłaty rozjaśniającej.
2. W większość czasu pozycja będzie dotrzeć do większości krajów w ciągu 8 do 15 dni roboczych. do niektórych odległe obszary mogą trwać dłużej niż 20 dni roboczych.
3. jeśli nie otrzymasz przedmiotu po upływie 30 dni, prosimy o kontakt z nami, my zbadamy i rozwiązać problem dostawy. Sposób wysyłki przewoźnik śledzenie szacowany Dostawy uwaga gospodarka Wysyłka singapur Post tak 8 ~ 20 dni roboczych czasami może potrwać kilka dni, aby dotrzeć ze względu na niepewne powód. przyspieszone Wysyłki DHL, Fedex, UPS, TNT.. tak 3 ~ 5 dni roboczych EMS tak 5 ~ 10 dni roboczych czasami może potrwać kilka dni, aby dotrzeć ze względu na niepewne powód. niestandardowe 1. ceny zapłaconej za przedmiot wyklucza żadnego podatku celnego. nasz sklep nie ramię żadnych obowiązków w kraju przeznaczenia.
2. zazwyczaj zaznaczamy towary jako konieczność na profomal/fakturze handlowej i jesteśmy staramy się pomóc, aby zminimalizować lub uniknąć jakiejkolwiek GST lub V.A.T lub inne podatki Importowe, nie możemy jednak zagwarantować bez opłat podatkowych, jak to jest w zależności od Kraju 's Politykę importową.
3. Jeśli twój szczegółu adres należy do odludziu regionu, wyraźnej koszt będzie bardziej wysoka niż standardowe. 4. Opłaty mogą stosować if dostawy jest odrzucone i odesłany do naszego Biura.  powrót i Zwrot
1. Only wadliwy produkt oferują wymianę.

Dane produktu

Teoria:
Czujnik halla
Materiał:
Mieszanina
Nazwa marki:
MoreSunsDIY
Wyjście:
Analogowy czujnik
Typ:
Czujnik magnetyczny
Numer modelu:
HCS-LSP 15A 20A 25A Hall Current Sensor
Is_customized:
Tak
Wykorzystanie:
HCS-LSP 15A 20A 25A Hall Current Sensor

Najlepsza kategoria kwalifikowana