.

.

Kobiety Flower Feather Netto i Welon Kapelusz Wesele Włosy Klip Stroik Kwiat Nakrycia Głowy Włosy Klip Czarny Biały

Kobiety Flower Feather Netto i Welon Kapelusz Wesele Włosy Klip Stroik Kwiat Nakrycia Głowy Włosy Klip Czarny Biały

€ 5.14
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący

opismateriał : siatki, pióra.
rozmiar : 25 cm; kapelusz na dole : 15 cm.
kolor : pokaż jak zdjęcia. cechy :
1., Aby pokazać swoje najlepsze temperament na bankiet.
2. Ten koktajl kapelusz jest idealnym dodatkiem do każdego z tych zewnątrz oficjalnych imprez, że wiosna woźni w.
3. This feather fascinator jest ozdobiona niektóre elegancko, i centrum szczegóły pięknej pąków kwiatowych. In ponadto, to wraz z gazy pokryte twarz
4. Come z klipu, bezpieczne i łatwe do noszenia. uwaga :
1. Może to będzie trochę z kształtu ze względu na ciśnienie,, ale proszę nie martw się, że po prostu biorąc go, fluffing go i będzie to wrócić do właściwego kształtu. And jeśli nie jest to idealne fascinator dla ciebie, następnie należy nadal przeglądający nasze inne aukcje dla alternatywny stylów dostępne.
2. prawdziwy kolor elementu może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciach pokazano na stronie internetowej spowodowane przez wiele czynników, takich jak jasność monitora i światła jasność.
3. Proszę pozwolić niewielkie odchylenia dla danych pomiarowych. pakiet zawiera :
1 x Elegancki Feather Fascinator. nasze atuty 1. Przetwórni sprzedaży bezpośredniej, NIE dystrybutorem; 2. sprawdź Ostrożny przed wysyłać out; 3. Szybkie odpowiedzi na państwa pytania
wysyłka 1. SHIPPING WORLDWIDE. 2. Zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności. 3. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. mamy będzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta! 4. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz z naszym pierwszym dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
powrót 1. Kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać z powrotem do wymiany wadliwych elementów w okresie gwarancyjnym. 2. Nasza gwarancja nie rozciągają się wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są pod w normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika części. 3. Wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie daty.

Dane produktu

Typ artykułu:
Nakrycia głowy
Typ wzoru:
Stałe
Płeć:
Kobiety
Styl:
Moda
Typ:
Opaski
Numer modelu:
PS4220
Nazwa działu:
Dorosłych
Materiał:
Pióro

Najlepsza kategoria kwalifikowana