.

.

5D diament hafty motyl zwierząt obraz diamentowy DIY okrągły diament mozaika cross stitch obrazu składa się z numery

5D diament hafty motyl zwierząt obraz diamentowy DIY okrągły diament mozaika cross stitch obrazu składa się z numery

€ 5.40
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący

Wy-plugin-start Gorący towar $5.88 $8.4 $2.94 $4.2 $0.56 $0.8 $4.55 $6.5 $4.90 $7 $4.90 $7 $3.50 $5 $3.50 $5 Wy-plugin klasy Szanowni państwo :
wszystkie nasze diamentowe zestawy malarskie nie obejmują ramy i są semi-gotowe produkty, które wymagają, aby zakończyć go. oferujemy państwu narzędzia.płótno rozmiar : 30 X40 cm.
zdjęcie rozmiar : 25 X35 cm
.
wszystkie wymiary są mierzone przez strony, więc proszę pozwolić 1-2 cm.
 żywica okrągły diamentuwaga : (nie zewnętrzna ramka) 1. Nasza firma akceptuje następujące transakcji : sprzedaż detaliczna : akceptujemy detaliczna transakcji dla wszystkich klientów na całym świecie. my nie zestaw minimum dla wszystkich towarów.hurtownie : akceptujemy hurtowego transakcji z wszystkich klientów z całego świata. w celu zmniejszenia ciśnienia zapasów, mamy zestaw partii większa niż lub równa 2 sztuk. jeśli chcesz się sprzedażą hurtową hurt, prosimy o kontakt z nami, omówimy cenę hurtową, tryb transportu i tak dalej. jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć zadowalające umowy.agenta dostawy : jeśli jesteś zagranicznych online sprzedawca, możemy zapewnić usługi agenta dostawy dla ciebie. gdy trading, proszę powiedzieć nam swoje nabywców do informacji adresowej wyraźnie, postaramy się zapewnić usługi dla ciebie, w tym samym czasie, będziemy w pełni szanować swoją tajemnicy przedsiębiorstwa, nigdy nie zrobić coś szkodliwe dla interesów swoje zachowanie.jeśli twój kraj i obszar nie są w wolnym kraju dostawy, możesz skontaktować się z nami, będziemy dostarczać państwu najlepsze sposób dostawy.2. Transport : nasze towary pochodzą z Chin kontynentalnych. po zaksięgowaniu płatności sukces, będziemy dostarczać towar w ciągu 3-5 dni roboczych. swoje towary będzie zazwyczaj przyjeżdża w ciągu 7 do 50 dni roboczych. w rzadkich przypadkach, to jest prawdopodobne, aby być opóźnione, w zależności od pogody i prędkości w twoim kraju i towarów. gdy towary są wysyłane, będziemy aktywnie śledzić status przesyłki.zazwyczaj używamy Chiny post działki transportu. w ogóle, towar zostanie dostarczony w ciągu 15 do 30 dni. ale istnieją inne rzeczy, które mogą być opóźnione, takich jak złej pogody opóźnienia do kraju i system opóźnień pocztowych do lokalnego pocztowych i tak dalej.

Dane produktu

Rozmiar:
30*40 cm
Płótno metoda pakowania:
Zwinięte
Styl:
Duszpasterska
Wykorzystanie:
Obrazy
Materiał:
Żywica
Formularz:
Trójwymiarowy
Nazwa marki:
Hibah
Diament kształt:
Okrągły
Obszar wklejanie:
Częściowe
Opakowanie zewnętrzne:
Paper bag
Rama:
Nie
Liczba kolorów:
12
Typ wzoru:
biological

Najlepsza kategoria kwalifikowana