.

.

TM9820: 0.375mm * 5000 m jako próbki podwójne boczne odblaskowe wątku. poliester class2 odblaskowe przędzy na drutach ubrania

TM9820: 0.375mm * 5000 m jako próbki podwójne boczne odblaskowe wątku. poliester class2 odblaskowe przędzy na drutach ubrania

€ 60.99
€ 32.00
Figurka produktu
Istniejący

1. Tworzenie Kopii : 100% poliester2. Kolor : szary3. SZEROKOŚĆ : 0.375mm szerokość, jeśli potrzebujesz specjalnego szerokość, zostaw wiadomość do mnie4. Długość : 5000 m/rolki po prostu jako próbki. 5. współczynnik odblaskowych : R > 3306. Washing : 25 umyć cykli @ 60 stopni7. Application : szyć na wysokiej widoczności odzieży, sportwear, na zewnątrz produktów; czapki, torby, buty, i etc. Ecellent Srebrnym odblaskowe właściwości, bezpieczeństwa rolę ostrzegawczą Uczynić swoje życie bardziej bezpieczeństwa. -11.80/piece transport : szanowni klienci, będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że :
kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być pobierane czas dostawy. nie będziemy zwrotu shiping opłaty dla odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne. dzięki za wyrozumiałość z góry! zwroty : dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
jeśli kupujący muszą rzeczy zwrócone. kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmy logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub straty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy. dzięki za wyrozumiałość z góry! kolor Mis Match :   różnice w kolorze mogą być spowodowane przez innych powodów, takich jak kolor odbicie w monitorze, oświetlenie, tła itp Jednak, jeśli uważasz, że pozycja receied jest w złym kolorze, proszę skontaktować się z nami, aby zobaczyć, czy zwrot lub zwrot jest możliwy. dzięki za wyrozumiałość z góry! odpowiedź :   twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.

Dane produktu

Typ produktu:
Other

Najlepsza kategoria kwalifikowana