.

.

Sowa Kidding Ciastka Mold Ciasto Deser Ciasto Silikonowe Formy Handmade Czekolada Sos Dekoracyjne Formy DIY Narzędzi Piekarniczych

Sowa Kidding Ciastka Mold Ciasto Deser Ciasto Silikonowe Formy Handmade Czekolada Sos Dekoracyjne Formy DIY Narzędzi Piekarniczych

€ 2.56
€ 1.00
Figurka produktu
Istniejący

gwiazda silikonowe formy do czyszczenia i konserwacji :
1. Przed pierwszym użyciem, pierwszy z wodą lub detergentów do czyszczenia, aby usunąć zabrudzenia powierzchni. przed formy do pieczenia, użyć niewielką ilość masło stosowane wewnątrz formy. nawet w przypadku korzystania z formy, takich jak pusty gniazda mogą być dodawane do zbiornika wody puste, air spalania jest zabronione.
2. Po każdym użyciu, może być moczony w rozcieńczonym detergentów rozwiązanie na 10-30 minut, mycia miękką szmatką do czyszczenia, nie należy używać agresywnych czyszczenia kulki i inne przedmioty czyszczone, aby uniknąć pleśni szkody powstałe w wyniku zarysowania. po umyciu należy suche, umieszczony w schowek, krzemionkowego reakcji podatne na elektryczność statyczną, absorbuje drobne cząstki w powietrzu i kurz, długoterminowe, gdy nie jest w użyciu, należy unikać bezpośredniego narażenia na działanie powietrza.
3. Do piekarnika, piekarnik muszą być umieszczone w środkowej części, i ogrzewania, aby zachować odległość około 10 cm, i utrzymanie piekarnik ściany 5 cm odległość, tak, aby nie uszkodzić temperatury formy.
4. This jest częścią formy ma lukę, gdy fabryka została wycięta otwarte, uwalnianie jest, aby ułatwić nabywcy. jeśli nie cięte, nie można zwolnić. w użyciu, nacięcie na dobre po owinięte w folię lub umieścić gumki można wlać płyn
formy silikonowe Cechy Produktu :
1. Silikon Silikon głównym składnikiem jest krzemionka jest obecne w piasku, kamień, kryształ naturalnych składników. nie gumy Gumy, ani z tworzywa sztucznego tworzywa Sztucznego! żel krzemionkowy jest rock na plaży, niskoemisyjnej środowiska.
2. o dużej wytrzymałości silikonowe elastyczność, odporność na korozję, optymalna temperatura do gotowania, pieczenia, jest najlepszym surowcem w bezpośrednim kontakcie z żywnością, i proste i praktyczne.
3. Przyjęcie wykrywanie, zdrowia, naturalne antybakteryjne, może zapobiec bakterii i wzrostu grzybów. w związku z tym, niemowlę dostawy, środki medyczne, istnieje wiele produktów silikonowych. takich jak : smoczki, silikonowe plastikowe i tym podobne.
4. Mogą być poddane recyklingowi, trwałe, niskie zużycie energii.

Dane produktu

Kolor:
pink
Typ:
Ciasto narzędzia
Nazwa marki:
TUTULE
Certyfikacja:
Fda,Lfgb
Materiał:
Gumy silikonowej
Drogą płciową Sugestywne:
Nie
Funkcja:
Ekologiczne
Ciasto narzędzia rodzaj:
Formy
Numer modelu:
GJ-A253
Obscene Obrazu:
Nie
Material:
Food-grade liquid silicone environmental protection
Temperature range:
-40℃ -- 230℃
Use:
caes, desserts, cakes, biscuits, jelly, pudding, decorative candle
Product Name:
Cartoon animal owl cake candy decoration mold
Product Size:
about 5.9*5.6*1.1cm
product weight:
abou 26g

Najlepsza kategoria kwalifikowana