.

.

10 taśmy Ciasto Formy Słodkie Elastyczne Czekolady Formy Silikonowe DIY Cookie Mould Cylindra Cube Kij Butelka Tacy Pieczenia

10 taśmy Ciasto Formy Słodkie Elastyczne Czekolady Formy Silikonowe DIY Cookie Mould Cylindra Cube Kij Butelka Tacy Pieczenia

€ 1.73
Figurka produktu
Istniejący

Nazwa produktu : 10 nawet palec formy ciasto
Materiał produktu : wysokiej jakości silikonu
Rozmiar produktu : 24.5*9.0*1.6 cm
Ze względu na właściwości materiału silikonowego i procesu, waga produktu będzie miećBłędu plus minus 2%. Z wysokiej jakości silikonu, nie zawiera szkodliwych substancji będzie wydany W warunkach wysokiej temperatury i mogą być wprowadzane do piekarnika i lodówki. Nie łatwe do starzenia się,Kruchości, złamania, żel krzemionkowy ma i stabilną pracę, jego materiał jest delikatne i Elastyczne, to jest skręcony wielokrotnie, nie odkształca się, natychmiast przywraca oryginalny wygląd. transport :
uwaga, proszę! jesteśmy międzynarodowy sprzedawca od Chinach kontynentalnych. prosimy o cierpliwość! jeśli masz jakieś pytanie lub jakieś specjalne życzenie, nie prosimy o kontakt. postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin ze względu na różnicę czasu między nami, dzięki za wyrozumiałość.
odpowiedź :
1. Twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju Biznesu 's, Więc proszę zostawić Informacje 5 Gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, dziękuję bardzo.
2. nie Opuszczać Negatywną Informacje Zwrotne nie pytając nas o pomoc, prosimy o kontakt z nami pierwsza jeśli masz jakiś problem. Feedback jest nasze życie, zanim ty opuszczasz neutralną lub negatywną opinię, proszę skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie, My odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe, dziękuję z góry dla cierpliwość.
powrotna Polisa :
wspieramy 1 miesięcy bezpłatną wymianę, jeśli elementy są uszkodzone unartificially (potrzeba dowodów). i 6 miesięcy free remont (trzeba zapłacić koszty dostawy opłata), i 12 miesięcy wypłacane remont (trzeba także uiścić opłatę transportową).
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ. 

Dane produktu

Ciasto narzędzia rodzaj:
Formy
Materiał:
Gumy silikonowej
Certyfikacja:
Ce/ue,Ciq
Funkcja:
Ekologiczne
Numer modelu:
JJ56663
Obscene Obrazu:
Nie
Drogą płciową Sugestywne:
Nie
Typ:
Ciasto narzędzia

Najlepsza kategoria kwalifikowana