.

.

Zegar Platinum Silicone Sugarcraft Formy, Kremówka Ciasto Dekorowanie Narzędzia Pieczenia

Zegar Platinum Silicone Sugarcraft Formy, Kremówka Ciasto Dekorowanie Narzędzia Pieczenia

€ 2.12
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

 Wszystkie nasze formy są z wysokiej jakości silikonu spożywczej. Formy te są idealne do użytku z szereg Jadalne i Nie-jadalne materiałów, w tym cukier wklej, kwiat pasty, modelowanie pasty, marzipan, czekolady, cukierków, gotowane cukru, soli ciasta, lub craft gliny. • Brand new i wysokiej jakości  • Ciasto czekoladowe formy lodu tacy 
• Miękkie i łatwy w użyciu 
• Elastyczne i Wielokrotnego Użytku 
• Poręczne i prać (Pranie Ręczne Tylko)
• Materiał : Food grade silicone Instrukcje : 1. umyć i wysuszyć formy silikonowe dobrze, i lekko pyłu z cornflour w celu ułatwienia release.2. włóż formy na płaskiej firma powierzchni. Naciśnij wklej równomiernie i mocno do formy bez overfilling.3. rozwałkować pasty na formy z rolling pin. Zapewnić wszystkie obszary są pełne i podstawa jest płaska.4. Cut dala każdy nadmiar pasty z krawędzie z łopatką.5. odwrócić formy i zwolnić pasty delikatnie na czystej powierzchni.Uwaga : Narzędzia używane z żywnością produkty muszą być przechowywane oddzielnie od tych z braku materiałów spożywczych. Uwaga : 1. ze względu na różnicę między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz. Gwarantujemy styl jest taki sam, jak widać na zdjęciach.   2. ponieważ przyczyną obraz, Produkt rzeczywisty rozmiar, nie jest tak duży, jak Pomyśl.Proszę pozwolić1-3mm Błąd ze względu na pomiarze ręcznym.Więc uważać zrozumienie lub przed zakupem. Zadowolenie klienta proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, przed lub po dokonaniu zakupu. jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji. płatności 1) akceptujemy Alipay, WEST UNION, T/T. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny procesora płatności ESCROW.
2) jeśli nie można sprowadzić natychmiast po zakończeniu aukcji, proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie. wysyłka i Przekazania wysyłamy przedmiot w ciągu1-3 dnipo otrzymaniu płatności. będziemy wysyłać je do pozostawiając adres, proszę zostawić swój poprawny adres. możemy nie sprawdzić zanim dostawy. jeśli chcesz, aby zmienić swój adres, prosimy o kontakt z nami.  jeśli potrzebujesz innych, wyraźnych, prosimy o kontakt z nami JAK NAJSZYBCIEJ.

Dane produktu

Typ:
Ciasto narzędzia
Certyfikacja:
Ce/ue,Fda,Ewg,Lfgb,Sgs,Ciq
Materiał:
Silikon
Obscene Obrazu:
Nie
Drogą płciową Sugestywne:
Nie
Funkcja:
Ekologiczne
Ciasto narzędzia rodzaj:
Formy

Najlepsza kategoria kwalifikowana