.

.

3 sztuk 6*5*13mm 3F Trzy Flety Frezy Z Węglika/Aluminium End Mill Narzędzia/Cięcia bity/Grawerowanie CNC Narzędzia/Cięcia MDF/Drewno/PCV

3 sztuk 6*5*13mm 3F Trzy Flety Frezy Z Węglika/Aluminium End Mill Narzędzia/Cięcia bity/Grawerowanie CNC Narzędzia/Cięcia MDF/Drewno/PCV

€ 18.27
€ 16.00
Figurka produktu
Istniejący

HQ 3 sztuk Aluminium endmill Trzy flet spiral CNC frezy 6mm * 5mm* 13mm  Odpowiednie Materiały :
Akryl, PCV, MDF, o wysokiej gęstości pokładzie, lotosu pokładzie, z Litego drewna, drewno, płyta z tworzywa sztucznego, podwójne kolor blachy, można wyciąć Aluminium łatwo itp.
Cechy :
(1) doskonała krawędzi szlifowania technologii.
(2) długa żywotność, nie jest łatwe do złamania, precyzyjne.
Specyfikacja/Dostępne Rozmiary :
Shank Średnica : 6mm
(1) cięcia Krawędzi Średnica : 5mm
(2) cięcie Długość Krawędzi : 13mm
(3) Długość całkowita : 50mm
Opakowanie : 3 sztuk Dostawa : przez zarejestrowany poczta z tropić liczbę. Gdy zapłata potwierdza, wysyłka zostanie dokonana w ciągu 1-2 dni Roboczych. Możemy uaktualnić wysyłka do DHL/Fedex/EMS, jeśli potrzebujesz, prosimy o kontakt z nami. Czas dostawy : Proszę sprawdzić następujące odniesienia :   Kraju Ok. Czas wysyłki UK/Australia 20-30 dni roboczych Kanada/Hiszpania/Francja/Western Euro 25-40 dni roboczych Włochy/Niemcy/Inne 25-45 dni roboczych Na mało prawdopodobnym przypadku, że powrót jest wniosek, możemy zaakceptować powrotną rzecz w ciągu 60 dni po kupujący otrzyma go. Wszystkie powroty musi zawierać oryginalne rzeczy nienaruszone, w re-chodliwym warunku, oryginalne opakowanie. Kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki.
Mamy doskonały zespół do wsparcie obsługi klienta,, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc rozwiązać problem, więc NIE wahaj się skontaktować się z nami! Poszukuje agentów na całym świecie, będziemy dostarczać państwu najlepszą Ofertę.

Dane produktu

Całkowita długość:
50mm
Stopień:
R0.1
Typ:
End mill
Numer modelu:
AAA Three Flute Aluminum Cutting Bits
Średnica:
6mm
Nazwa marki:
NCSign
Powłoka:
None
Materiał:
Imported Tungsten Steel
Place of origin:
China
Condition:
100% Brand New
Shank Diameter:
6mm
Cutting Edge Diameter:
5mm
Cutting Length:
13mm
Suitable Materials:
Aluminum, Copper,Titanium, Zn and etc
Application:
carving,cutting,slotting,milling,hollow cut
Advantages:
Long service life, precise.
Package:
3pcs

Najlepsza kategoria kwalifikowana