.

.

Kuchnia tkaniny danie wody pogrubienie non-stick olej bamboo fiber dish ręcznik niestrzępiącą detergentu tkaniny czyszczenia gospodarstwa domowego dostawy

Kuchnia tkaniny danie wody pogrubienie non-stick olej bamboo fiber dish ręcznik niestrzępiącą detergentu tkaniny czyszczenia gospodarstwa domowego dostawy

€ 0.62
Figurka produktu
Istniejący

-4.07/piece Szczegóły produktu
Nazwa : Kuchnia tkaniny tkaniny danie
Materiał : Poliester
Rozmiary : Duży 27*30 cm, Średniej 18*23 cm, Mały 16*18 cm
Opakowanie : Indywidualne opakowanie
Podsumowanie : miękkie odkażanie, nie boli powierzchni obiektu, wysokiej jakości tkaniny, miękkie i trwałe.
Uwaga :
Ze względu na ręczne pomiary, wymiary mogą mieć 1-4 cm błąd.
Kolory mogą się różnić ze względu na różne wyświetlacze
Ze względu na długoterminowe dostawy, produkt może być uszkodzony podczas transportu. Jeśli element jest uszkodzony, prosimy o natychmiastowy kontakt przed opuszczać informacje zwrotne. Dziękuję za wyrozumiałość.  transport :
uwaga, proszę! jesteśmy międzynarodowy sprzedawca od Chinach kontynentalnych. prosimy o cierpliwość! jeśli masz jakieś pytanie lub jakieś specjalne życzenie, nie prosimy o kontakt. postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin ze względu na różnicę czasu między nami, dzięki za wyrozumiałość.
odpowiedź :
1. Twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju Biznesu 's, Więc proszę zostawić Informacje 5 Gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, dziękuję bardzo.
2. nie Opuszczać Negatywną Informacje Zwrotne nie pytając nas o pomoc, prosimy o kontakt z nami pierwsza jeśli masz jakiś problem. Feedback jest nasze życie, zanim ty opuszczasz neutralną lub negatywną opinię, proszę skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie, My odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe, dziękuję z góry dla cierpliwość.
powrotna Polisa :
wspieramy 1 miesięcy bezpłatną wymianę, jeśli elementy są uszkodzone unartificially (potrzeba dowodów). i 6 miesięcy free remont (trzeba zapłacić koszty dostawy opłata), i 12 miesięcy wypłacane remont (trzeba także uiścić opłatę transportową).
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.

Dane produktu

Kolor:
A16x18cm, A18x23cm, A27x30cm, B16X18cm, B18x23cm, B27x30cm
Numer modelu:
JJ71206
Wykorzystanie:
Kuchnia
Materiał:
Włókniny tkaniny
Funkcja:
Ekologiczne

Najlepsza kategoria kwalifikowana