.

.

NOWY 3 Sztuk Śliczne Smiley Łazienek Łożyska Ubrania Mocny Klej Hak Haczyk Na Ręczniki Cartoon Kuchnia Haki

NOWY 3 Sztuk Śliczne Smiley Łazienek Łożyska Ubrania Mocny Klej Hak Haczyk Na Ręczniki Cartoon Kuchnia Haki

€ 1.23
€ 1.00
Figurka produktu
Istniejący


ja Witam drodzy przyjaciele, Zapraszamy do naszego Błogosławić Szczęścia Store (Sklep ID 1179200),Dla twój dobry zakupu doświadczenie tutaj, proszę zauważyć następujące porady.
Możemy zaoferowaćZarówno Hurtowa i Detaliczna usługi, Jeśli masz duże zamówienie, skontaktuj się z nami za dobre zniżki. nie będziemy umieszczać żadnych faktury lub papier promocja na działce do swoich klientów.
Kiedy trzeba Zmiany całkowitej kwoty, Skontaktuj się z nami w celu zmiany całkowitej kwoty dla ciebie,Po złożeniu zamówienia Zanim zapłacisz. Dziękuję!
Czas realizacji wynosi około 1-7 dni roboczych.My zrealizujemy zamówienie JAK NAJSZYBCIEJ.Czasami to będzie trochę opóźnienia spowodowane przez system ERP błąd i dostawców powód. proszę być bardziej cierpliwy.
Jeśli potrzebujesz Anulować zapłacił zamówienie przed wysyłką, Wybierz powód dla Ja nie chcesz to zamówienie,Czas przetwarzania jest na moje oczekiwania Lub Innego powodu, Będziemy zatwierdź go szybko.
O Transport
Prosimy upewnić się, że imię i nazwisko, adres, kod pocztowy i telefon lub numer telefonu komórkowego pełne i prawidłowe.Jeśli potrzebujesz, aby Zmienić informacje o wysyłce, Proszę nam powiedzieć, JAK NAJSZYBCIEJPrzed Wysyłką.
W celu obniżyć koszt kupującego,Darmowa Wysyłka NIE MOŻE zaoferować zarejestrowana numer śledzenia, Nadzieję na zrozumienie.
Jeśli potrzebujesz śledzić paczkę, można Dodać 1.45 aby wybrać China Post Registered Air Mail.
Jeśli potrzebujesz zamówienie Szybciej, Można Dodać pieniądze, aby wybrać e Packet, gdy jest on dostępny. Ogólnie jest to około 5-27 dni roboczych być dostarczone (Nie później niż 35 dni roboczych).
JEŚLI potrzebujesz zamówienie pilnie, Proszę wybrać ekspresowy (DHL, EMS, fedex itp), Po prostu skontaktuj się ze mną w celu obliczenia opłaty za dostawy zanim zapłacisz.
Jeśli nie otrzymał paczki w normalnie czas, można Skontaktuj się z nami dla stan przesyłki Przed otworzyć spór.Prosimy o kontakt z nami, aby przedłużyć kupującego ochrony czas Jeśli czas realizacji będzie koniec.Obiecujemy, że dostaniesz je w finale, lub będziemy pełny zwrot pieniędzy.
O Sporu i Zwrot
Spór Powodu DlaŁatwe Powrotu, sposób Wysyłki nie był opisany IJA już nie potrzebujesz produkt Są łatwe do być akceptowane, gdy masz, aby otworzyć spór o zwrot.

Dane produktu

Typ:
Haki i szyny
Wykorzystanie:
Rozmaitości
Funkcja:
Ekologiczne
Plastikowe typu:
Melaminy
Numer modelu:
JiangJ2016090603
Materiał:
Plastikowe
Type:
Robe Hooks
style:
Single hook
Maximum load bearing:
10kg

Najlepsza kategoria kwalifikowana