.

.

Cios-Darmowa Silny magnes hak ścienny Key magnet-adsorpcji hak 3 m samoprzylepne typu ściany klucz bagażu organizator

Cios-Darmowa Silny magnes hak ścienny Key magnet-adsorpcji hak 3 m samoprzylepne typu ściany klucz bagażu organizator

€ 2.51
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

Jeśli są państwo hurtownie dajemy rabaty Opis Typ : Typ : Magnet-adsorpcji Haki Materiał : Drewno, Magnes Kolor : Brązowo żółty, Ciemny brąz Zakres stosowania : 3 m klej z tyłu produktu, może być dołączony do gładkiej powierzchni, wbudowany magnes, może być również bezpośrednio przymocowany do powierzchni metalu, może być używany jako przechowywania małej kutego żelaza obiektów, przechowywanie brelok, itp.; produkt jest z litego drewna, Różnica w kolorze jest normalne zjawisko.
S Rozmiar : 6.5*1.7*0.6 cm/2.55*0.66*0.23''
M Rozmiar : 10*1.7*0.6 cm/3.93*0.66*0.23''
L Rozmiar : 15.5*1.7*0.6 cm/6.10*0.66*0.23'' Cechy : Podwójny tryb instalacji, 3 m samoprzylepną i magnes adsorpcji typu, bardziej wygodne, aby zainstalować, nadaje się do wielu miejscach; litego drewna materiał, bardziej ekskluzywny użytkowania, stosunkowo bardziej przyjazne dla środowiska; więcej różnych użytkowania, więcej zaspokojenie Popytu w różnych sytuacjach Punkt sprzedaży : 1. łatwe do montażu na ścianie. Trwałe i trwałe przez wiele lat, nadaje się do wiszące przedmioty i jest dobrym pomocnikiem dla rodziny przechowywania organizacji. 2. podwójny tryb instalacji, 3 m samoprzylepną i magnet-adsorpcji typu, bardziej wygodne, aby zainstalować, nadaje się do wielu miejscach. 3. materiał z litego drewna jest bardziej ekskluzywny i stosunkowo bardziej przyjazne dla środowiska. 4. zróżnicowane miejscach, aby zaspokoić potrzeby różnych sytuacjach. 5. wszechstronny i dekoracyjne : Ściany haki pomóc zachować organizacji zorganizowane dodając zabawy touch do wejście, sypialnia, łazienka, akademiku lub biura. Uwaga 1. There jest 2-3 cm różnicy w zależności od ręcznego pomiaru. Proszę sprawdzić pomiar mapa ostrożnie przed zakupem przedmiotu. 2. ze względu na różne ustawienia wyświetlania, kolor rzeczywistej pozycji może się nieznacznie różnić od obrazka pokaż. Szczegóły zdjęcia : Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane.

Dane produktu

Rozmiar:
M, L, S
Materiał:
Drewna

Najlepsza kategoria kwalifikowana