.

.

1 sztuk wózka dziecięcego akcesoria hak wielofunkcyjny czarny wysokiej jakości plastikowe magia krzesło uchwyt zawieszenie wieszak nośne

1 sztuk wózka dziecięcego akcesoria hak wielofunkcyjny czarny wysokiej jakości plastikowe magia krzesło uchwyt zawieszenie wieszak nośne

€ 0.56
Figurka produktu
Istniejący

-3.14/piece 1 sztuk dziecko wózek akcesoria hak wielofunkcyjny czarny wysokiej jakości plastikowe magia krzesło uchwyt wieszak wieszak produkty gospodarstwa domowego
Cechy : 100% nowa jakośćTo jest wykonane z wysokiej jakości materiału ABS i jest trwały.Umieścić swoje ręce na przewozu dziecka w celu zapewnienia bezpieczeństwa dziecka.Bezpieczne przenoszenia moczu, tkaniny torby, portfele, ubrania i więcej.Hak może być obracany i może być zawieszone elastycznie.
Dane techniczne
Materiał : ochrona środowiska PP
Nośne : 3.5 kg
Kolor : losowy
Opakowanie zawiera : 1 * handcart akcesoria hak
Uwagi : 1. ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor projektu. Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak pokazano na rysunku.2. ze względu na różne osobiste technik pomiarowych, nie może być fizyczne błędów w 1-3mm. Dziękuję! transport :
uwaga, proszę! jesteśmy międzynarodowy sprzedawca od Chinach kontynentalnych. prosimy o cierpliwość! jeśli masz jakieś pytanie lub jakieś specjalne życzenie, nie prosimy o kontakt. postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin ze względu na różnicę czasu między nami, dzięki za wyrozumiałość.
odpowiedź :
1. Twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju Biznesu 's, Więc proszę zostawić Informacje 5 Gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, dziękuję bardzo.
2. nie Opuszczać Negatywną Informacje Zwrotne nie pytając nas o pomoc, prosimy o kontakt z nami pierwsza jeśli masz jakiś problem. Feedback jest nasze życie, zanim ty opuszczasz neutralną lub negatywną opinię, proszę skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie, My odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe, dziękuję z góry dla cierpliwość.
powrotna Polisa :
wspieramy 1 miesięcy bezpłatną wymianę, jeśli elementy są uszkodzone unartificially (potrzeba dowodów). i 6 miesięcy free remont (trzeba zapłacić koszty dostawy opłata), i 12 miesięcy wypłacane remont (trzeba także uiścić opłatę transportową).
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi.

Dane produktu

Wykorzystanie:
Rozmaitości
Funkcja:
Ekologiczne
Numer modelu:
Strap Hook
Typ:
Haki i szyny

Najlepsza kategoria kwalifikowana