.

.

I2C Interfejs 3.3 v Pokładzie na Podstawie VEML6075 UVA UVB Światła Moduł Czujnika

I2C Interfejs 3.3 v Pokładzie na Podstawie VEML6075 UVA UVB Światła Moduł Czujnika

€ 3.47
€ 3.00
Figurka produktu
Istniejący

Funkcja : GY-VEML6075 Jest mikro BUS add-on deska z VEML6075 UVA i UVB czujnik światła. VEML6075 jest CMOS chip, że zawiera fotodiody, wzmacniacze, i analogowe/układów cyfrowych.
ZVEML6075, Słonecznego światła ultrafioletowego intensywności jest konwertowany do 16-bit cyfrowy wartości. UVA i UVB są w oddzielne kanały. Aby utrzymać stabilne wyjście w zmiana temperatury warunkach, układ ma kompensacji temperatury możliwości. To zapewnia niezawodne wydajność w długoterminowych UV ekspozycji.
Na pokładzie komunikuje się z docelowa MCU przez mikro BUS I2 C interfejs. Zaprojektowane, aby użyć 3.3 zasilanie tylko. Pakiet Zawiera : 1x3.3 v I2 C interfejs mikro BUS Pokładzie na Podstawie VEML6075 UVA UVB Światła Moduł Czujnika   Jeśli potrzebujesz więcej części Pls kliknij I złożyć zamówienie. Jeśli potrzebujesz więcej ilość, Pls o kontakt z nami. Jeśli umysł cenę, Jeśli niektóre części nie może znaleźć się w moim sklepie, pls o kontakt, mamy jeszcze wiele części nie opublikowane. Drodzy przyjaciele, jeśli zamówienie więcej niż $5, aliexpress nie pozwoli nam wysłać pakiet przez nie dostępne informacje śledzenia sposób wysyłki (jak Chiny Post Zwyczajne mały Pakiet Plus, 4 PX Singapur Post OM Pro). Więc proszę wybrać Porcelany Powietrza Poczta Mail/Ali Express Standardowa Wysyłka jeśli zamówienie więcej niż $5. Lub pls podział zamówienia, można przedstawić więcej niż 2 zamówienia, upewnić się, że każdy zamówienie mniej niż $5, aby upewnić się, że każdy zamówienie mniej niż $5, rosja mniej niż $2. Proszę wybrać Porcelany Powietrza Poczta Mail/Ali Express Standardowa Wysyłka jeśli chcesz pełne informacje śledzenia. Dziękuję za wsparcie! Drogi przyjacielu, utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! Opinia jest dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. My dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepszą obsługę klienta. dziękuję za obsługuje!.

Dane produktu

Typ wyjścia:
Pls check description
Numer modelu:
VEML6075
Nazwa marki:
diymore
Diy akcesoria:
Elektryczne
is_customized:
Yes

Najlepsza kategoria kwalifikowana