.

.

10 sztuk Duplex Drukowanie Wodoodporna Golf Club Głowy Żelaza Pokrowców Niebieski Biały pokrywę Głowicy

10 sztuk Duplex Drukowanie Wodoodporna Golf Club Głowy Żelaza Pokrowców Niebieski Biały pokrywę Głowicy

€ 7.65
€ 6.00
Figurka produktu
Istniejący

Cechy :
1 ten klub golfowy głowy pokrywa wykonana jest z 100% chloropren gumy. To jest miękkie i trwałe produkt wyposażony pyłu, statyczne i odporność na ścieranie.
2 ten golf club pokrywa wykonana jest z wodoodpornego materiału. Gdy pada na zewnątrz, można umieścić klub do głowy pokrywa do ochrony klub z deszczem. W tym samym czasie, to jest headcover, które mogą być myte przez pralka. Jest to również trudne do deformacji po pralka, i to jest poręczny i praktyczne.
3 istnieje 10 dane techniczne dla tego zestawu golf club heads, każdy z numer identyfikacyjny, co sprawia, że łatwo znaleźć odpowiedni zestaw klub głowy, i te ochronna powłok są odpowiednie dla większości standardowych golf kluby nie martwiąc się o klub pokrywa głowicy, które nie dopasować klub.
4 ten klub golfowy głowy pokrywa ma drobną proces szycia, dzięki czemu klub headcover ma lepszą trwałość i długą żywotność.
5 ten klub golfowy głowy pokrywa chroni klub od uderzenia i uszkodzenia bez korzystania z niego. Jest to praktyczny produkt. Dane techniczne :
Materiał : Chloropren Gumy
Kolor : Niebieski biały
Rozmiar : 4,5, 6,7, 8,9, PW, SW, AW, LW
Cechy : Wodoodporna
Pakiet zawiera :
1x golf club głowy żelaza pokrywa zestaw Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji.

Dane produktu

Numer modelu:
Golf Clubs head Putter
Materiał:
neoprene
Unit Type:
lot (10 pieces/lot)
Package Weight:
0.12kg (0.26lb.)
Package Size:
15cm x 12cm x 12cm (5.91in x 4.72in x 4.72in)

Najlepsza kategoria kwalifikowana