.

.

Labanema dokładnie przenośna torba na Laptop skrzynki pokrywa dla 12.5 Lenovo ThinkPad X270 Laptop (nie pasuje inne modele)

Labanema dokładnie przenośna torba na Laptop skrzynki pokrywa dla 12.5 Lenovo ThinkPad X270 Laptop (nie pasuje inne modele)

€ 29.91
Figurka produktu
Istniejący

Zapraszamy do naszego sklepu! Znajdziesz najlepszą obsługę i produktu tutaj! Ta sprawa jest specjalnie dostosowane, każdy przypadek nadaje się tylko do jednego notebook modelu. to jest tylko fit 12.5 "Lenovo Think Pad X270 Series Laptop (ostrzeżenie : nie pasuje Think Pad X260, większość wrócił z powodu wyboru źle modelu, prosimy confrim laptopa modelu) Łatwy w użyciu, pożegnać się żmudne sposób, że biorąc laptop out worka lub oddanie laptopa do worka każdym razem. można nosić laptopa na ramieniu lub w dłoni, przynieść wygodę do ciebie podczas pracy lub w podróży Unikalna konstrukcja z dwoma elastyczne gumki może rozwiązać problem luźne pokrywa skutecznie w procesie użytkowania laptop Produkty wykonane są z wysokiej jakości pu tkaniny i miękkie podszewka materiałowa może chronić laptopa z guzem zarysowania, zapewniając laptop pełna ochrona Całkowicie ręcznie szycia, każdy interfejs i promieniujący otwór dokładnie rozliczane, koordynacji na dole pokrywa ma dwie stopy nails, więc to nie będzie miało wpływu na odprowadzanie ciepła z laptopa. szukaj więcej modeli laptopów's przypadku, proszę szukać “Labanema + swój model laptopa

Dane produktu

Zamknięcie typu:
Zamek
Styl:
Wielofunkcyjny projekt
Materiał:
Pu
Pakiet:
Tak
Płeć:
Unisex
Typ:
Laptop messenger
Typ wzoru:
Stałe
Numer modelu:
For 12.5 Lenovo ThinkPad X270
Styl:
Fasion

Najlepsza kategoria kwalifikowana