.

.

Labanema dokładnie przenośna torba na Laptop skrzynki pokrywa dla 17.3 Dell Inspiron 17 5770 Laptop (nie pasuje inne modele)

Labanema dokładnie przenośna torba na Laptop skrzynki pokrywa dla 17.3 Dell Inspiron 17 5770 Laptop (nie pasuje inne modele)

€ 32.40
Figurka produktu
Istniejący

Zapraszamy do naszego sklepu! Znajdziesz najlepszą obsługę i produktu tutaj! Ta sprawa jest specjalnie dostosowane, każdy przypadek nadaje się tylko do jednego notebook modelu. to jest tylko fit l Inspiron 17 serii 5000 i5770 Laptop Warning : pasuje tylko 5770 modelu, nie pasuje inny model, większość wrócił z powodu wyboru źle modelu, proszę potwierdzić model laptopa) Łatwy w użyciu, pożegnać się żmudne sposób, że biorąc laptop out worka lub oddanie laptopa do worka każdym razem. można nosić laptopa na ramieniu lub w dłoni, przynieść wygodę do ciebie podczas pracy lub w podróży Unikalna konstrukcja z dwoma elastyczne gumki może rozwiązać problem luźne pokrywa skutecznie w procesie użytkowania laptop Produkty wykonane są z wysokiej jakości pu tkaniny i miękkie podszewka materiałowa może chronić laptopa z guzem zarysowania, zapewniając laptop pełna ochrona Całkowicie ręcznie szycia, każdy interfejs i promieniujący otwór dokładnie rozliczane, koordynacji na dole pokrywa ma dwie stopy nails, więc to nie będzie miało wpływu na odprowadzanie ciepła z laptopa. szukaj więcej modeli laptopów's przypadku, proszę szukać “Labanema + swój model laptopa”

Dane produktu

Zamknięcie typu:
Zamek
Numer modelu:
For 17.3 Dell Inspiron 17 5770
Styl:
Wielofunkcyjny projekt
Materiał:
Pu
Pakiet:
Tak
Płeć:
Unisex
Typ:
Laptop messenger
Typ wzoru:
Stałe
Styl:
Fasion

Najlepsza kategoria kwalifikowana