.

.

(Tylko Nadające Się Do Europejskiego Model Samochodu) akcesoria samochodowe Wnętrze Drzwi Boczne Pokrywa Wykończenia Rama ABS 4 sztuk Dla Porsche Cayenne 2018 2019

(Tylko Nadające Się Do Europejskiego Model Samochodu) akcesoria samochodowe Wnętrze Drzwi Boczne Pokrywa Wykończenia Rama ABS 4 sztuk Dla Porsche Cayenne 2018 2019

€ 34.80
€ 29.00
Figurka produktu
Istniejący

Pozycja Montaż Fit Dla Porsche Cayenne 2018 2019 (Nadające Się Tylko Do Left Hand Drive) Pozycja Descroption Warunek : 100% nowy w Pudełku Materiał : tworzywo abs Obejmują : 4 sztuka (s) Kolor : Jak nasze zdjęcia Wykonane w ISO9001 Fabryki, dobrej jakości i zostały wywiezione na całym świecie To Nie jest oryginalne VW Części, Po Prostu jest aftermarket części Łatwa instalacja. 3 m taśma jest przymocowane na rzecz z powrotem. Płatności i Podatku :
Będziemy mark pakiet niższej wartości na celnej dokumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby uniknąć opóźnień podczas odprawy. Cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat.
Wysyłka i Wręczać :
A
1 wysyłamy na Całym Świecie.
2 pakiety wysyłane są w ciągu 3-5 dni roboczych i pochodzą z numerem śledzenia w internecie.
3 stany Zjednoczone Wielka Brytania Australia Kanada : 7-16 dni roboczych przez e Packet z Chin, Airmail, EMS lub innych sposobów.
4 japonia Korea Singapur Rosja : Około 5-20 dni roboczych.
5 brazylia Ameryki Południowej : Około 20-50 Dni.
6 włochy Francja Hiszpania Niemcy Europie Wschodniej : 15-60working dni.
7 będziemy sprawdzić rzecz ostrożnie i umieścić protector do opakowania przed wysyłką. Nadzieję, że jest w dobrym stanie. Będziemy umieścić drewna w pakiet do ochrony parapety.
Polityki powrotów i Opinie :
Akceptujemy zwrot, zwrotu lub wymiany w ciągu 15 dni po nabywcy otrzymał uszkodzony, nieprawidłowe lub wadliwego elementu. Proszę NIE pozostawiają Neutralną lub Negatywną Opinię, proszę Nie otwierać Obudowy lub Powrotu wniosek lub zostawić niska ocen na DSR przed komunikacji. Prosimy o kontakt poprzez Aliexpress wiadomość, aby rozwiązać wszelkie problemy, będziemy odpowiadać na ciebie w ciągu 2 dni roboczych. Dzięki tak dużo.
Klienta Usługi :
To jest nasz cel, aby dodać do czujesz się szczęśliwi, aby robić interesy z nami. Jeśli jest jakiś problem, skontaktuj się z nami za pośrednictwem wiadomości Alibaba. Będziemy odpowiadać na ciebie w ciągu 24-48 godzin roboczych. Mamy pracy od 9 : 00 do 6 : 00 Pekin Czas.

Dane produktu

Typ artykułu:
Wnętrza listwy
Rodzaj materiału:
Plastic
Pozycja wysokość:
0inch
Rok:
none
Pozycja szerokość:
0inch
Pozycja waga:
0kg
Zewnętrzna badania certyfikacji:
Iso9001
Nazwa modelu:
none
Długość produktu:
0inch

Najlepsza kategoria kwalifikowana