.

.

Prowadzenie konia, Modułowa zdjęcia, DIY Cyfrowy Obraz Olejny Farby Przez Numery, zdjęcia numerami, boże narodzenie Unikalny Prezent YF1546

Prowadzenie konia, Modułowa zdjęcia, DIY Cyfrowy Obraz Olejny Farby Przez Numery, zdjęcia numerami, boże narodzenie Unikalny Prezent YF1546

€ 5.15
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący

Prowadzenie konia, Modułowa zdjęcia, DIY Cyfrowy Obraz Olejny Farby Przez Numery, zdjęcia numerami, boże narodzenie Unikalny Prezent YF1546 ZAUWAŻ : 1, produkt można otrzymał Nie jest gotowy, Trzeba wyciągnąć samemu. I małe odchylenie jest allowedd.
2, to zdjęcie Mają dwa Style : Z ramki i bez ramki. 
3. farb są suche łatwo, i kiedy trzeba nie to proszę pokrycie farby, aby uniknąć pigment suszenia i harding, ale jeśli nie ma trochę suche w procesie malarstwo, może być w 1 do 2 krople światła agenta lub wody (nie więcej kropli) w farbie, dobrze wymieszać po.
4. proszę jak najszybciej wykończone w 1 do 2 miesięcy po otworzyć szkicownik. Jeśli czas jest zbyt długi, linie będzie płytkie do wpływu na malowanie. 5, Jeśli potrzebujesz więcej, proszę o kontakt, Postaram się, aby dać ci zniżki! I większy porządek, większy rabat!! 6, jeśli orderthe wielkość "40*50 cm z ramą," Rama trzeba diy samodzielnie. Rama jest 4 drewna naklejki. Opakowanie zawiera : 1 sztuk Płótnie 3 sztuk Farby szczotka (1 duży, 1 bliski, 1 mały) 1 sztuk Instrukcja 1 zestaw farb 1 zestaw ramki lub nie Oryginalny zdjęcie jak ten Rama jak ten Malarstwo Budownictwo :
Możesz zdecydować, rysunek turn w zależności od osobistych favor lub w okazuje z numery Na białym farby i inne światła kolor farby części, w figurki pozostawione na płótnie mogą być postrzegane, możesz podwójne wykorzystanie farby i spróbować pokrywa z gruby farby Malarstwo Schemat : 1,Zielona Farba Akrylowa
Użyć farby bezpośrednio i nie dodawać żadnych water The mecz numer farby i rysunek na płótno do wypełnienia w farbie.
Jeśli nieostrożny wypełnić w niewłaściwy kolor, można czekać farby, aby uzyskać suche, a następnie pokrywa źle część z prawidłowy kolor na powierzchni.2, wysokiej jakości elastyczny, Wycinkę dobra.
Umyć pędzel czysto po zmianie na inny kolor
Dla duża część, można użyć większej pędzla do malowania, i dla małych części, można użyć mniejsze pędzla do malowania
Umyć pędzel czysto za każdym razem wykończenie malarstwo dla użytku następnym razem3, mamy HD drukuj obraz olejny na płótnie.
4, dlaczego my? Profesjonalne Firmy : Nasza firma koncentruje się na rozwoju cyfrowy obraz do 12 lat, bardziej profesjonalny, lepszej jakości.

Dane produktu

Rozmiar (cale):
40x50cm no frame, 40x50cm diy frame
Numer modelu:
Painting by number
Oryginalny:
Nie
Typ:
Obrazy olejne
Materiał:
Pościel
Styl:
Klasyczne
Rama:
Nie
Wsparcie bazy:
Płótno
Technika:
Ręcznie malowane
Kształt:
Pionowe Prostokąta
Nazwa marki:
ioostar
Formularz:
Oddzielne
Tryb ramki:
Bezramowe lustra
Tematy:
Zwierząt
Średni:
Akrylowe
Size:
40*50 cm ( 16*20 inch)
Package include:
canvas,paints, brushes,
Package methods:
rolled on rube, put in bags
Used for :
home decoration, gift, diy
Item type:
digintal oil painting, painting by number
Type:
hand painted oil painting by number
Model number:
Do not have
Pattern:
Running horse

Najlepsza kategoria kwalifikowana