.

.

Cyfrowy obraz olejny by numbers diy home decoration obraz farby na płótnie prezent craft farbowanie by numbers dy025

Cyfrowy obraz olejny by numbers diy home decoration obraz farby na płótnie prezent craft farbowanie by numbers dy025

€ 8.97
€ 7.00
Figurka produktu
Istniejący

DIYmalowanie Numerami kitjest idealnym wprowadzenie do przyjemności malarstwa,niezależnie od doświadczenia i wieku. jest to pierwszy krok dla początkujących, aby cieszyć się malarstwo grafika! wystarczy zastosować ponumerowane kolory w wykroje zten sam numer na płótnie, aby stworzyć własny arcydzieło. to oferuje wszystkie podstawowe malowanie umiejętności,poczucie spełnienia i rozrywki. to będzie twój własny masterpiece dla kolekcji!ten wspaniały zestaw może być nawet oprawione malowanie przez numery do dokonania fantastyczne obraz na ścianie.ZAUWAŻ : ten pricture trzeba malować go przez siebie, nie mają ramki, jeśli chcesz ramki, proszę kupić go z oprawione cena, i będziemy wysłał go z ramki, możesz cieszyć się nim, gdy się pojawi.specyfikacja1. Materiał : Płótno, zielona Farba Akrylowa i szczotki.2. Rozmiar : 40x50 cm, dwa style (z Ramką i bez ramki)3. Kolor : pokazane jak na zdjęciu4. Typ : Cyfrowy obraz olejnymalarstwo Budowy : możesz zdecydować, rysunek turn przysługę w zależności od osobistych lub w okazuje z numerów na białym farby i inne światła kolor farby części, the figury pozostawione na płótnie mogą być postrzegane, możesz podwójnego wykorzystania, farby i spróbować na pokrycie z grubymi farby malarstwoschematyczny Diagram : 1, Thezielona Farba Akrylowa
użyć farby bezpośrednio i nie dodawać żadnych water The dopasować numer farby, a liczba na płótnie, aby wypełnić farby.
jeśli nieostrożny wypełnić w złym kolorze, można czekać na farby, aby uzyskać suche, a następnie pokrywa złą część z właściwy kolor na powierzchni. 2, wysokiej jakości elastyczne, wycinkę dobra.
umyć pędzel czysto po zmianie na inny kolor
dla dużej części, możesz użyć większej pędzla do malowania, i za niewielką część, możesz korzystać z mniejszych pędzla do malowania
umyć czysto za każdym razem zakończeniu malowania pędzla do użytku następnym razem 3, mamy HD drukuj obraz olejny na płótnie.
profesjonalne płótno projekt dla DIY farby olejne 4, dlaczego my? profesjonalna Firma : Nasza firma koncentruje się na rozwoju digital painting przez 12 lat, bardziej profesjonalny, lepsza jakość.profesjonalna Obsługa Wyśmienita : Nacisk na jakość produktu i dokonać najlepszego z digital painting jest naszym jedynym celem.

Dane produktu

Rozmiar (cale):
40X50 without frame, 40X50 with frame
Nazwa marki:
painting cat
Styl:
Europa
Materiał:
Płótno
Typ:
Obrazy olejne
Numer modelu:
4050185
Wsparcie bazy:
Płótno
Kształt:
Prostokąt
Formularz:
Pojedyncze
Rama:
Nie
Tryb ramki:
Unframed
Oryginalny:
Nie
Technika:
Ręcznie malowane
Średni:
Akrylowe
Tematy:
Krajobraz
Pattern:
landscape
Calligraphy and painting Size:
40x50
Medium:
Propylene
Type:
Handpainted
Calligraphy and painting type:
Canvas Painting

Najlepsza kategoria kwalifikowana