.

.

Stylowe Meble Dziecięce Zabawki Odpowiednie 1:12 Doll House Akcesoria Modelu Mini Wykwintne Mini Symulacji Europejska Parku Krzesło

Stylowe Meble Dziecięce Zabawki Odpowiednie 1:12 Doll House Akcesoria Modelu Mini Wykwintne Mini Symulacji Europejska Parku Krzesło

€ 1.92
€ 1.00
Figurka produktu
Istniejący

jeśli Podoba Ci Się Ten Przedmiot, Proszę Dodać Go Do " Listy życzeń ", Jeśli Podoba Ci Się Nasz Sklep, Proszę Dodać Go Do " Listy magazynu ". We Zapewnić Dużego Rozkazu Duży Rabat, jeśli Masz Jakiekolwiek Pytania, Prosimy O Kontakt Z Nami dziękuję bardzo!!! stylowe Meble Dziecięce Zabawki Odpowiednie 1 : 12 Doll House Akcesoria Modelu Mini Wykwintne Mini Symulacji Europejska Parku Krzesło " rozmiar długość szerokość wysokość 4.9 cm/1.92 " " 2.2 cm/0.86 " " 3.3 cm/1.89 " " Shipment : kiedy złożyć zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i opłacić zamówienie w tym opłatę transportową. Generally, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zaksięgowaniu płatności zakończone.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty broderage, obowiązków i podatki na przywóz do danego country. These dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie zwracamy kosztów transportu nie chciał przesyłek.
nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. rozumiem, że ty martwisz się o ewentualne dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Numerem przesyłki, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiednią stronę internetową.
2. jest to samo jak zdjęcia produktu? 
tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. Jaki rozmiar zmieści się ze mną? 
radzimy spojrzeć na nasz wykres rozmiar sugestia tabelę rozmiarów poniżej, a nasze produkty, jeśli są normalne rysunek. jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talia, biodra rozmiar).
4. Czy Można zadeklarować niższą wartość? 
tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować 10-$20 dolarów dla małych paczek (1-5 sztuk).

Dane produktu

Numer modelu:
Stylish Baby Furnture Toys
Przedział wiekowy:
> 8 lat,2-4 lat,> 6 lat,5-7 lat,> 3 lat
Płeć:
Unisex
Ostrzeżenie:
Do Not Eat
Skala:
1
Materiał:
Metal
Typ:
Meble zabawki zestaw
Nazwa marki:
Kacakid

Najlepsza kategoria kwalifikowana