.

.

5 sztuk Gazy Bawełnianej Muślinu Plac Piękny Kwiat Wzór Ręcznik Chusteczka

5 sztuk Gazy Bawełnianej Muślinu Plac Piękny Kwiat Wzór Ręcznik Chusteczka

€ 3.33
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

-6.05/piece -6.38/piece -16.10/piece -8.32/piece -11.21/piece -10.24/piece -9.01/pieceopisaneption specyfikacja
kolor : Wielobarwne
płeć : Unisex
materiał : 100% bawełna, częściej go używać, bardziej miękkie stać się
tak delikatne, jest jeszcze nadaje się dla wrażliwej skóry dziecka
zalecenie zastosowanie :
1. Czy Można używać go w swoim bub 's podbródek, gdy jesteś karmienia
2. Użyj go jako ręcznik do mycia twarzy lub ciała
3. Użyj go jako śliniakiopakowanie : 5 sztuk     nasze atuty 1. Przetwórni sprzedaży bezpośredniej, NIE dystrybutorem; 2. sprawdź Ostrożny przed wysyłać out; 3. Szybkie odpowiedzi na państwa pytania
wysyłka 1. SHIPPING WORLDWIDE.2. Zamówienia przetworzone w ciągu 24-72 godzin od weryfikacji płatności.3. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. mamybędzie śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jestzadowolenie klienta!4. Ze Względu Na różnice statusu i czasu, my wybieramy wysyłać twój rzecz z naszym pierwszymdostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.
powrót 1. Kupujący musi skontaktować się z nami, aby wysłać z powrotem do wymiany wadliwych elementów w okresie gwarancyjnym.2. Nasza gwarancja nie rozciągają się wszystkie produkty, które są fizycznie uszkodzone lub, które nie są podw normalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego lub nieprawidłowej instalacji na kupującego/użytkownika części.3. Wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od RMA wydawanie daty. dla wszystkich powrotnejprodukty klienci MUSZĄ o kontakt w celu uzyskania powracającego adres. We wszystkich przypadkach, nabywcy płacą wysyłkiopłaty na własny koszt zwrotu produktów do wymiany lub zwrotu. będziemy odpowiedzialni zakoszt przesyłki z wymiany. zwrot zostanie dokonana po otrzymaniu wracającą rzecz.

Dane produktu

Materiał:
Bawełna
Nazwa działu:
Dorosłych
Płeć:
Unisex
Typ wzoru:
Drukuj
Długość produktu:
0inch
Numer modelu:
FS0041
Styl:
Moda
Typ artykułu:
Chusteczki

Najlepsza kategoria kwalifikowana