.

.

Kaseta transformator Incloud dla SM 56 SM57 przewodowy mikrofon bezpośredni zamiennik

Kaseta transformator Incloud dla SM 56 SM57 przewodowy mikrofon bezpośredni zamiennik

€ 3.89
€ 3.00
Figurka produktu
Istniejący

-0.55/piece Opis produktu
Cechy :
100% nowy i wysokiej jakości
Wymiana kasety dla SM56 i SM57 mikrofony.
Materiał : plastik
Kolor : czarny
Ilość : 1 PC
Rozmiar : 3 cm X 8 cm (Dia XH)
Waga netto : 30g
Uwaga : oświetlenie, wyświetlacz i inne czynniki mogą powodować kolor cieniowania, proszę kompleksowe zdjęcia i opisy tekstowe do określenia!
Pakiet zawiera
1 x Microphone kasety   Szanowni państwo, to będzie uzyskać bardziej konkurencyjne ceny, jeśli dasz mi większy zamówienia. Szanowni państwo, nasza d Ropshipping lista oferuje najniższą cenę,Jeśli produkt trzeba nie jest znaleźć w naszym sklepie, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta o pomoc. Jeśli potrzebujesz dużo, możemy dostosować produkt dla ciebie. Transport :
Uwaga, proszę! Jesteśmy międzynarodowy sprzedawca od chinach kontynentalnych. Prosimy o cierpliwość! Jeśli masz jakieś pytanie lub jakieś specjalne życzenie, nie prosimy o kontakt. Odpowiadamy was w 24 godzin ze względu na różnicę czasu między nami, dzięki za wyrozumiałość.
Odpowiedź :
1. twoja opinia jest bardzo ważna naszego biznesu's rozwoju, więc proszę zostawić informacje zwrotne 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, dziękuję bardzo.
2. nie opuszczać negatywną informacje zwrotne nie pytając nas o pomoc, uprzejmie prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy. odpowiedź jest nasze życie, zanim ty opuszczasz neutralną lub negatywną informacje zwrotne, proszę skontaktować się z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie, my odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko jak to możliwe, dziękuję z góry za cierpliwość. Powrotna polisa : Wspieramy 1 miesiąc bezpłatną wymianę, jeśli elementy są złamane unartificially (trzeba dowodów). i 6 miesięcy darmowa remont (trzeba zapłacić opłatę transportową), i 12 miesięcy wypłacane remont (trzeba także zapłacić opłatę transportową). Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. Po dać rzeczy do firmy logistycznej, prześlij nam tropi liczbę. Jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je jak najszybciej.

Dane produktu

Nazwa marki:
JETTING
Styl:
Zestaw słuchawkowy z mikrofonem
Wykorzystanie:
Karaoke mikrofon
Przetwornik:
Dynamiczny Mikrofon
Zestaw Typu:
Pojedyncze Mikrofon
Numer modelu:
Microphone Cartridge
Komunikacja:
Przewodowy
Pakiet:
Tak

Najlepsza kategoria kwalifikowana