.

.

12 Arkusze/Dużo Nail BN361-372 Maple leaves Dziękczynienia Drzewo Pełne Okłady Naklejka Naklejka Nail Art Wody Do Paznokci (12 WZORÓW W 1)

12 Arkusze/Dużo Nail BN361-372 Maple leaves Dziękczynienia Drzewo Pełne Okłady Naklejka Naklejka Nail Art Wody Do Paznokci (12 WZORÓW W 1)

€ 1.52
€ 1.00
Figurka produktu
Istniejący


12 Arkusze/Dużo Nail BN361-372 Maple leaves Dziękczynienia Drzewo Pełne Okłady Naklejka Naklejka Nail Art Wody Do Paznokci (12 WZORÓW W 1)pakowanie : 1 Duży Kawałek = = 12 Arkuszy 1 Partia,Pakiet indywidualny.
 pakowanie Reference łatwy w użyciu :
1. Zastosuj swoje lakier do paznokci i czekać aż do wyschnięcia
2. Wybierz twój favoriate projekt, obrać go dokładnie z pęsety
3. Trzymaj Się do paznokci, i naciśnij go mocno na kilka sekund
4. Apply kilku warstw top wybrzeża do uszczelniania projekt Wysyłamy dona całym świecie, z wyjątkiem APO/FPO.produkty są wysyłane z Chin używać Airmail, dotrzeć do większości krajów w ciągu 15 do 25 dni roboczych.czas dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, może to potrwać do 30 dni roboczych.akceptujemy alipay tutaj.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności.12 miesięcy Gwarancji. kupić z ufnością!jeśli nie jesteś zadowolony, gdy otrzymasz swój przedmiot, należy go zwrócić w ciągu 14 dni na wymianę lub zwrot pieniędzy. proszę o kontakt przed zwrócić go.jeśli element jest uszkodzony w ciągu 3 miesięcy, wyślemy ci zastępstwo bez dodatkowej ładowarki lub zwrotu oferty po otrzymaniu wadliwego elementu.jeśli produkt jest uszkodzony po 3 miesiącach, nadal można odesłać go do nas. wyślemy ci nowe po otrzymaniu wadliwego elementu. ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę transportową.staramy się robić 100% satysfakcji klienta, ale musimy kontakt z twój pierwszy. prosimy o kontakt z nami przedpozostawiając negatywną opinię! możemy rozwiązać każdą sytuację! Proszę dać nam 5 Gwiazdek, jeśli jesteś satysfakcji. 

Dane produktu

Numer modelu:
Mixed
Materiał:
Paper
Rozmiar:
160*245mm
Ilość:
12pcs/one big Sheet
Styl:
Mixed
Typ artykułu:
Naklejka & naklejka
Design:
Maple leaves Thanksgiving Tree
Number:
BN361-372

Najlepsza kategoria kwalifikowana