.

.

1 sztuk Rodzina Salon naklejki ścienne do pokoju Adesivos Domu tapeta dekoracyjna Malowanie Wklej Removable Vinyl naklejki ścienne plakat artystyczny

1 sztuk Rodzina Salon naklejki ścienne do pokoju Adesivos Domu tapeta dekoracyjna Malowanie Wklej Removable Vinyl naklejki ścienne plakat artystyczny

€ 3.19
€ 2.00
Figurka produktu
Istniejący

1 sztuk Rodzina Salon naklejki ścienne do pokoju Adesivos Domu tapeta dekoracyjna Malowanie Wklej Removable Vinyl naklejki ścienne plakat artystyczny Jak używać :
1. wybierz gładką, czyste i suche powierzchni.
2. obrać naklejkę z arkusza, jeden po drugim.
3. stanowisko klej na samolot powierzchni bez naciskając je,
Tak, że pozwala możliwość wycofania je i przesunąć ponownie, jeśli potrzebujesz.
4. jeśli wynik jest zadowalające dla ciebie, trzymać mocno do powierzchni i
Nacisnąć pęcherzyki powietrza outwards.ROZMIAR : 28*57 cm Pakiet obejmuje : 1 sztuk Uwaga : Drogi Przyjacielu, Jeśli się naklejki ścienne odebrane mają niektóre zagnieceń w nim, pls nie martw się o to, To jest normal, to nie może wpływać na korzystanie z niej. Efekt użyciu będą tak samo jak pokazuje zdjęcie. Dziękuję za zrozumienie! Czas dostawy Uwaga : Jeśli twój Czas nadchodzi Potwierdzenie, wciąż nie otrzymasz towar, prosimy o kontakt z nami, będziemy przedłużyć termin dostawy z góry.
Bo to jest międzynarodową handlu, transportu spowodować niedogodności jest poza naszą kontrolą,Zapewniamy cię nie ponosi żadnych utracone.
Jeśli po 60 dni nadal nie otrzymasz towar, prosimy o kontakt z nami, będziemy rozwiązać ten problem.
Nie Sporu proszę : Proszę nie stosować sporu w ciągu 60 dni,Niech utrzymać dobre relacje biznesowe. Dzięki za wyrozumiałość. Kiedy otrzymałem na parcle, Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. Chcielibyśmy robić, co możemy zrobić, aby ci pomóc.  PROSZĘ NIE zostawiaj nas 1, 2 lub 3-star Szczegółowe Sprzedawca Oceny Ponieważ oznacza "NIE jesteś zadowolony", equaling negatywną opinię. Jeśli nie jesteś zadowolony w każdym względzie, skontaktuj się z nami dla rozwiązanie.

Dane produktu

Motyw:
Znaków
Numer modelu:
wall sticker
Materiał:
Papier
Specyfikacja:
Jednoczęściowy pakiet
Styl:
Kreatywny
Klasyfikacja:
Na ścianie
Scenariusze:
Ściana
Wzór:
Naklejka ścienna samolot

Najlepsza kategoria kwalifikowana