.

.

Sypialnia Zagłówkiem Boho Czeski Decor Połowa Mandala Naklejka Jogi Studio Namaste Ornament Mandala Naklejki Ścienne Winylowe D268

Sypialnia Zagłówkiem Boho Czeski Decor Połowa Mandala Naklejka Jogi Studio Namaste Ornament Mandala Naklejki Ścienne Winylowe D268

€ 11.05
€ 11.00
Figurka produktu
Istniejący

Zapraszamy -14.63/piece -13.98/piece -23.96/piece -13.98/piece -28.97/piece -13.30/piece -13.99/piece -13.98/piece Zapraszamy Do naszego Sklepu! Prosimy o zapoznanie się z opisem produktu i prosimy o kontakt z nami na wszelkie pytania! Rozmiar : 84 cm szerokości x 42 cm tall/112 Cm szerokości x 56 cm wysokie ~~O PRODUKT~~*Ten produkt jest jeden czas aplikacji. W kalkomanie sąWymienny,Ale Nie wielokrotnego użytku.* Nasze naklejki wykonane są z wysokiej jakości zdejmowana winylu i są przycinane kiedy zakupione.*Nasze wymienny wysokiej jakości matt vinyl naklejki, gdy stosowane do ściany wygląd malowane na!* Wymienny naklejki ścienne mogą być stosowane do prawie wszystkich czyste, gładkie, kurzu i tłuszczu darmowa powierzchni.* Wielkość naklejka może być trochę większy, aby pokazać wszystkie szczegóły.
Jak korzystać
1. ściany Decal-1 pc; Transferu Film-1 pc; Podnośniki-1 pc; Karty-1 pc. upewnij się, że twoje wyświetlacz powierzchnia jest czyste i jasne wilgoci, oleju lub kurzu.
2. trzymać folii transferowej na projekt, unikając tworzenia pęcherzyków jak najwięcej, następnie zeskrobać to znowu i znowu z karty.
3. dokładnie usunąć film transferu, z kalkomanii projektu dołączony, z papieru podkładowego. odwróć ponad i usunąć pozostałe papieru podkładowego.
4. dokładnie miejsce projekt i film na swoim wyświetlacz powierzchni. za pomocą karty, zeskrobać projekt mocno poprzez film, od środka projekt w kierunku krawędzie. dokładnie usunąć film transferu z kalkomanią.
5. wykonane (można pokroić na kawałki, jak wymagane.) Wysyłka i Czas Dostawy Wysyłamy na całym świecie. Pozycja Czas Przetwarzania : Głównie, przedmioty mogą być wysłane w ciągu 2 do 7 dni roboczych. Czas tranzytu i czas Dostawy różnią się w zależności od gdzie jesteś znajduje się i gdzie twój pakiet jest pochodzących z, jak również jako sposobu wysyłki. Również, dostawy może być opóźnione na wakacje lub naturalne wypadków. Przedmioty są wysyłane z Chin airmail, normalnie, dotrzeć do większości krajów w ciągu 15 do 30 dni roboczych. I przedmioty osiągnąć krajów, takich jak USA, Australii w ciągu 7 do 25 dni roboczych. Opinie Twoje zadowolenie i pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważne.

Dane produktu

Kolor:
Black, White, Red, Yellow, Orange, 10 Blush, 12 Light Blue, 13 Medium Blue, 16 King Blue, 19 Green, 21 Teal, 24 Brown, 26 State Gray, 27 Gray, 28 Dark Gray, 29 Hydrangea Purple, 30 Purple, 31 Violet, 35 Soft Pink, 36 Fuchsia
Rozmiar:
84x42 cm, 112x56 cm
Styl:
Nowoczesne
Motyw:
Wzór
Klasyfikacja:
Naklejki okienne,Na ścianie,Do płytek,Do lodówki,Naklejki podłogowe
Nazwa marki:
ZINIAN
Specyfikacja:
Jednoczęściowy pakiet
Scenariusze:
Ściana
Numer modelu:
D268
Materiał:
Pcv
Wzór:
Naklejka ścienna samolot
Color:
20 colors available

Najlepsza kategoria kwalifikowana