.

.

100 sztuk/worek Black Quick Change Koraliki Carp Fishing Camo Koraliki Linii uchwyt Terminal Tackle Hook Linki Metoda Podajniki

100 sztuk/worek Black Quick Change Koraliki Carp Fishing Camo Koraliki Linii uchwyt Terminal Tackle Hook Linki Metoda Podajniki

€ 4.35
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący

Typ : Złącze
Złącze koralik jest Idealny, aby szybko zmienić wiertnice lub hak długościach. ten wielka rzecz do Biegania platformach, wędkarstwo, na metoda i wielu innych zastosowań.
Można szybko i łatwo zmienić platformach, aby zaoszczędzić czas.
Kolor : czarny
Materiał : plastik
Rozmiar : S, 0.9*0.5 cm/L, 1.1*0.6 cm
Zawartość opakowania :
100 * Koraliki + Złącze
Tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
Uwaga : fotografowania światła i różne wyświetlacze może powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. Pomiaru dozwolone błąd jest +/-1-3 cm.
Hurtownie i drop shipping są zarówno mile widziane?Hurtowych, oferujemy najbardziej Konkurencyjne ceny.Na drop shipping, możemy wysłać towar do klientów bezpośrednio i nie będzie zostawić informacje o nas, jeśli chcesz do.Oferujemy dropshipping partnerstwo z tobą. jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się ze mną, I pomóc, aby rozwiązać problem. mamy dobrej obsługi klienta.Jak może I Utwór mój paczkę?Można śledzić paczkę na stronie internetowej za pomocą numeru przesyłki : www.17track.net/en (Skopiowane do przeglądarki, aby otworzyć) Co mogę zrobić, gdy zakup protection czas ucieka?Jeśli twój zakup protection czas ucieka, prosimy o kontakt z nami i możemy pomóc rozszerzyć go. Więc swoje pieniądze nie pójdzie do mojego konta.Jest tam jakiekolwiek podatku celnego?Ze względu na różne polityki w różnych krajach, nie może być podatku celnego, które powinny być wypłacane przez kupującego.

Dane produktu

Nazwa marki:
Olago
Typ:
Złącze
Rozmiar:
1.1*0.6cm/0.9*0.5cm
Materiał:
plastic

Najlepsza kategoria kwalifikowana