.

.

Ze stali nierdzewnej ogon ryby klip filet zacisk dla ryb czyszczenia pokładzie głęboko szczęki śruby montażowe nóż szczypce wędkarskie

Ze stali nierdzewnej ogon ryby klip filet zacisk dla ryb czyszczenia pokładzie głęboko szczęki śruby montażowe nóż szczypce wędkarskie

€ 3.74
€ 3.00
Figurka produktu
Istniejący

-1.99/piece -5.36/piece -1.90/piece -3.72/piece -1.28/piece Ze stali nierdzewnej ogon ryby klip filet zacisk dla ryb czyszczenia pokładzie głęboko szczęki śruby montażowe nóż szczypce wędkarskie Opis : Idealne dla liściastego filet pokładzie, aby ryby czyszczenia, przynęty cięcia dla żeglarstwo camping lub domu Konstrukcja ze stali nierdzewnej, lekki i przenośny, 4 "L x 3.2" W x 1.4 "H, 103g/0.23lb The zacisk trzyma dół ryb przez ogon dla łatwego filetowania, zabezpiecza ryby do tabeli, wyżywienie lub ławki Wiosna na klip jest bardzo wystarczające do pracy ciśnienia Elementy montażowe zawarte 6 sztuk wkrętów samogwintujących, łatwy w konfiguracji do płyty Opis : Może być montowany wszędzie trzeba filet z ryby, gdy fly fishing, kajakarstwo, camping Ze stali nierdzewnej, zacisk do liściastego filet pokładzie Stali zacisk trzyma złapać do łatwego filetowania Heavy duty clamp fix ryby do tabeli, deska lub ławki DIY zamontowany na połowów deska do krojenia, dzięki czemu jest łatwy do czyszczenia ryb Wiosna na klip jest bardzo wystarczające do pracy ciśnienia Pakiet : Dostaniesz 1 szt x filet ze stali nierdzewnej zacisk i 6 sztuk x śruby OPP pakowania Wysyłka :
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. w oparciu o dotychczasowe doświadczenia.Powroty : Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.

Dane produktu

Typ:
Szczypce wędkarskie
Materiał:
Stainless Steel
Nazwa marki:
MAXIMUMCATCH
Rozmiar:
20cm*15cm*10cm
Blind Dropshipping :
Support

Najlepsza kategoria kwalifikowana