.

.

60 sztuk Trwałe Narzędzie Do Szycia Nowe Tkaniny Stronniczości Wiązania Taśmy Ekspres Zestaw Spoiwa Stóp Klipy Drewniane Szydło Pins Zestaw Pikowania patchwork Narzędzia

60 sztuk Trwałe Narzędzie Do Szycia Nowe Tkaniny Stronniczości Wiązania Taśmy Ekspres Zestaw Spoiwa Stóp Klipy Drewniane Szydło Pins Zestaw Pikowania patchwork Narzędzia

€ 13.85
€ 8.00
Figurka produktu
Istniejący


BI0003284 Specyfikacja : Taśma Makers : Brand new Jeden zestaw dla 4 rozmiary : 1 pc 6mm (zielony); 1 pc 12mm (żółty); 1 pc 18mm (czerwony); 1 pc 25mm (niebieski) Można albo pin taśmy lub użyć żelaza, aby utrzymać formę taśmy.Łatwy i wygodny w użyciu.Sprawia, że zadanie podejmowania stronniczości taśmy łatwe z świetny wygląd wynik.Dokonywać żadnych tkaniny w akcent, granicy lub wykończenia.Idealne do podejmowania stronniczości, zwłaszcza świetnie w szycia i pikowania.Odchylenie taśma ekspres może być szeroko stosowany w różnych galanterii skórzanej, krawiec patchwork, DIY etc. 
Odchylenie Spoiwa Stóp : Brand new Szyć podwójne fold odchylenie taśma tylko w jednym kroku.Regulowany przewodnik trzymać podwójne fold odchylenie taśma bezpiecznie wokół krawędzi tkaniny, jak ściegu.Działa na proste lub zakrzywione krawędzie.W spoiwa stóp jest generic, nadające się do wielu maszyn do szycia, które wykorzystują przystawki na piechotę.Stóp może być również używany do mocowania odchylenie taśma.Dodać piękne krawędzi wykończenia z ulubionych odchylenie taśma.
Drewniane Szydło : Brand new Z drewnianą rączką, wygodne w użyciu.Ten stożkowe szydło nie tear swoje tkaniny.Dla dziurkowanie, biorąc out szwów i oznakowanie.
Wonder Klipy : Brand newŚwietna alternatywa do pins.Posiada kołdra wiązania podczas szycia.Używane do owijania elastyczne dzianiny tkaniny.
Funkcja : Trwałe i praktyczne.Szybki i łatwy w użyciu.Przydatne narzędzie do kołdra podejmowania starter.Dobrym pomocnikiem do pracy szycia.
Korzystanie z Taśmy Makers : 1. cięcia odchylenie paski całej tkaniny w 45 °.2. złej stronie się taśma maker, używać szydło do wyciągnąć tkaniny przez.3. ciągnąć taśma maker i naciśnij w fałdy żelaza, gotowy do szycia na lub klejenia.
Pakiet zawiera : 4 sztuk x Tkaniny Odchylenie Taśma Twórców (4 rozmiary)
4 sztuk x Wonder Klipy1 pc x Drewniane Szydło1 pc x Regulowany Odchylenie Spoiwa Stóp50 sztuk x Ball Punkt Pins
Uwaga : Proszę pozwolić 1-5mm błędy ze względu na pomiarze ręcznym.Pozycja kolor wyświetlany w zdjęcia mogą nieznacznie różnić się pokazując na monitorze komputera, ponieważ nie są kalibrowane monitory samo.   EMS, DHL, FEDEX, UPS są dostępne z rabatem.

Dane produktu

Nazwa marki:
Mayitr
Typ:
Tape Maker
Wykorzystanie:
Other
Materiał:
High Quality Material

Najlepsza kategoria kwalifikowana