.

.

58 sztuk/zestaw Wielofunkcyjne Pole Szycia Nici Do Szycia Szwów Igły Narzędzia Zestaw Przyciski Tkaniny Craft Podnośniki Zestaw Do Szycia Podróży-30

58 sztuk/zestaw Wielofunkcyjne Pole Szycia Nici Do Szycia Szwów Igły Narzędzia Zestaw Przyciski Tkaniny Craft Podnośniki Zestaw Do Szycia Podróży-30

€ 5.76
€ 4.00
Figurka produktu
Istniejący


58 sztuk/zestaw Wielofunkcyjne Pole Szycia Nici Do Szycia Szwów Igły Narzędzia Zestaw Przyciski Tkaniny Craft Podnośniki Podróży Zestaw Do Szycia
Funkcja :
Ponad 40 Premium Materiały Do Szycia Zawiera 18 Nici Szpule, 4 Agrafki i 4 Przyciski i 4 Stali Przyciski,
Gwintownice, Środek Taśmy, Nożyczki, Naparstek, Igły Zestaw, Szkło Powiększające, Skrobaczka, Igły Dziewiarskie, seam Ripper, Kredki, Szydełko i Igły Butelki.
Rozmiar produktu
Otwórz : 17.5*24*2 cm
Razem : 17.5*11*2 cm
Dołączone akcesoria : 58 sztuk (akcesoria jak pokazano)
Wątek Kolor : Losowy Kolor
Pakiet :
1 zestaw x 58 sztuk Zestaw Do Szycia
Każdego kraju ma różne taryf polityki. My nie pobiera żadnych sprzedaży podatków i opłat manipulacyjnych.
W każdym razie, nie jesteśmy odpowiedzialni za podatku (VAT) /Należności Celnych Przywozowych lub wszelkie odpowiednik powstaje od dostawy transakcji.Proszę sprawdzić lokalne niestandardowe przepisy i odwiedzić lokalne zwyczaje dział strona przed zakupów.
Zwykle wysyłamy paczkę przez Zwykłą Mail, Jeśli potrzebujesz paczkę pilnie, prosimy o kontakt z nami, aby zapłacić za dodatkową koszt wysyłki, dzięki. Oferujemy Drop Shipping, nie w tym faktury i wszelkie promocja materiałów.
1. jeśli element nie może działać dobrze, proszę sprawdzić dwa razy, aby potwierdzić, że przedmiot jest uszkodzony i kontakt z działem obsługi klienta przedstawiciel jak najszybciej, daj nam znać Szczegółowe Problem, my dołożymy wszelkich starań, aby ci służyć.
2. jeśli otrzymał an nieprawidłowy, uszkodzony, uszkodzony, lub pozycja nie opisany, skontaktuj się z nami dla częściowego/pełnej refundacji lub wymiany na nasz koszt.
3. jeśli chcesz zwrócić przedmiot, skontaktuj się z nami w ciągu 30 dni po pakiet otrzymał. Zwrotu produktów musi również być w stanie oryginalnym : w tym polu, pakowania i wszystkie inne akcesoria. Zwrotów, które są wynikiem klienta błąd będzie przedmiotem rzeczywiste koszty wysyłki odliczenia od zwrot.
4. kupujący powinien zapłacić za powrotnej wysyłki opłaty, jeśli Wszystkie SPOZA Sprzedawca Pomyłki zwrotów za zwrot. (E. g. you przyniósł niewłaściwy rozmiar lub niewłaściwy element)
Jeśli jesteś zadowolony z pozycji, proszę dać nam pozytywne opinie jak pochwały, jeśli nie są, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili, jesteśmy tu zawsze gotowy do pomóc w rozwiązaniu problemów.

Dane produktu

Typ:
Zestawy narzędzi
Wykorzystanie:
Haft
Materiał:
Włosy syntetyczne

Najlepsza kategoria kwalifikowana