.

.

CJ0708-120 wewnętrzny uchwyt na narzędzia tokarskie wytaczadłami narzędzia skrawające używać mini CNC Centrum Obróbcze tokarka używać WB ** 0601 wkładka

CJ0708-120 wewnętrzny uchwyt na narzędzia tokarskie wytaczadłami narzędzia skrawające używać mini CNC Centrum Obróbcze tokarka używać WB ** 0601 wkładka

€ 38.23
Figurka produktu
Istniejący

Describle : * dane techniczne : CJ0708-120 * shank średnica : 7mm * długość całkowita : 120mm obrotowy średnica & #65306; 7.8mm średnica pracy & #65306; 8 MM * śruby-klucz : M2.0-T6 * włóż typ : TB0601; (trzeba było zamówić oddzielnie) ten Pakiet zawiera : 1 sztuk nudne bar + nadaje się śruby + odpowiedni klucz cechy produktu :
1. części Zamienne w zestawie, cabide wkładka nie jest wliczony w cenę.
2. Firma mocowania, wysoka precyzja
3. Dobra wytrzymałość i twardość, pokaż doskonały efekt obróbki.
4. Applying do toczenia, kopia toczenia i tyłem do kierunku jazdy, nadaje się do cięcia płynu. używane na toczenie tokarka maszyny.
5. It może zmniejszyć koszty i zwiększyć wydajność cięcia narzędzi do szlifowania. zwiększyć połysk powierzchni cięcia sztuki parametr i rysunek : możemy wykonać różne specyfikacje nudne bar jak żądanie & #65292; pls o kontakt po więcej szczegółów & #65281; wysyłka & Handling : podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności.nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmowy wysyłki.koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne. płatnościprzed złożeniem zamówienia, proszę potwierdzić szczegóły z nami, jeśli masz życzenia z przedmiotów. prosimy wypełnić płatności w ciągu 3dni.akceptujemy Alipay, West Union, TT. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego Depozyt procesora płatności. zwrotywszystkie produkty zostały sprawdzone i zapakowane w dobrym stanie przed wysyłką.w przypadku, gdy produkt jest uszkodzony, prosimy o poinformowanie nas w ciągu 7 dni od daty otrzymania, będziemy wymienić na nowy.

Dane produktu

Wykorzystanie:
Wewnętrzny nóż tokarski
Nazwa marki:
JIK
Numer modelu:
CJ0708-120
Materiał:
Węglika wolframu
Twardość:
HRC98

Najlepsza kategoria kwalifikowana